На війні в Україні загинув доброволець із Британії Пітер Фуше

Дата:

На фронті загинув доброволець із Великобританії, бойовий медик та волонтер Пітер Фуше, який понад два роки рятував військових та цивільних у зоні бойових дій в Україні. 

Про це повідомили у благодійній організації Project Konstantin, співзасновником якого є Пітер Фуше.

Відомо, що до початку повномасштабного вторгнення чоловік мешкав у Лондоні та працював теслярем, а перед цим – поліцейським. У березня 2022 року чоловік покинув власну домівку та приїхав до України як волонтер.

Пітер Фуше брав участь у створенні польового шпиталю у Броварах, а згодом пройшов медичні тренінги та доєднався до тероборони. Разом з іншою волонтеркою, українкою Тетяною Міллард, яка тривалий час проживала у Британії, вони також вирішили заснувати організацію Project Konstantin. Вона забезпечує евакуацію поранених солдатів, надає військовослужбовцям транспортні засоби та інше необхідне спорядження, а також проводить медичні тренінги. Організацію назвали на честь друга, загиблого у боях в Херсоні.

Він був відомий у соцмережах тим, що записував проникливі відео зі зверненням до урядів західних країн із проханням надати Україні більше зброї, оскільки боєприпаси на передовій катастрофічно закінчуються. Він також неодноразово повторював, що росія здійснює в Україні геноцид.

«Мені соромно за те, що я із Заходу», – це відео, записане в лютому цього року, отримало значний розголос, його поширило багато медіаресурсів.
https://twitter.com/MykhailoRohoza/status/1762232940870697258?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1762232940870697258%7Ctwgr%5Ef0eb7466e650889bf9c3d9f5cfe886bf811dc461%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmind.ua%2Fnews%2F20275634-meni-soromno-za-te-shcho-ya-iz-zahodu-na-fronti-zaginuv-britanskij-volonter-i-medik-piter-fushe

Раніше британець розповідав в інтерв’ю журналістам, що не міг витримати “смерті українських дітей”, які він побачив на початку повномасштабного вторгнення. А ще, як пояснював чоловік, він поїхав захищати Україну через любов до своєї доньки Ніколи.

“Я сказав: “Це через любов до тебе, моя дитино. Ти – моє дитя і я люблю тебе. І я хочу залишитися з тобою, але ти у безпеці, а діти, які там ні. І їм потрібен захист”, – говорив в одному з інтерв’ю парамедик.

У січні 2024 року Пітер Фуше склав присягу та офіційно доєднався до ЗСУ як бойовий медик.

У квітні для зустрічі із сином з Південної Африки на Харківщину приїжджала 87-річна матір захисника, Роуз Фуше. До цього вони не бачилися два роки.

фото: Project Konstantin

Нескінченне співчуття та невпинна відданість Україні та її народу залишили вічний вплив на безліч життів, до яких він торкнувся. Його героїзм не знав меж. Він активно займався порятунком понад 200 поранених українських військових, евакуацією мирних жителів з найнебезпечніших прифронтових міст, а також доставкою гуманітарної допомоги людям у цих містечках. Хоробрість і самовідданість Піта перед лицем небезпеки були незвичайними, і його дії назавжди будуть закарбовані в наших серцях“, – написала команда Project Konstantin у Facebook, додавши, що справу свого співзасновника і натхненника вони продовжуватимуть і надалі.

Побратим британця, Михайло Стрипа у Facebook повідомив, що Пітер Фуше був розвідником 67 ОМБр та загинув у бою.

“Для нас це велика втрата, але я дякую Богу, що був особисто знайомий із цим надзвичайно сильним духом і тілом чоловіком, життєрадісним та сміливим воїном, з яким воював у Серебрянському лісі та Часовому Яру. Честь тобі брате Пітер із Великої Британії та слава всім британцям, американцям, литовцям, латвійцям, естонцям, чеченцям, грузинам і всім-всім іноземцям, які разом із нами, воїнами України, стоять у боротьбі з всесвітнім злом, яке іде з росії“, – зазначив Михайло Стрипа.

Читайте також: На війні в Україні загинув канадець “Грульф”, який був командиром так званої “Нормандської бригади” – підрозділу, сформованого у 2022 році з добровольців-ветеранів Канади, Великої Британії, США та інших країн.

Джерело: Project Konstantin, Михайло Стрипа

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Як працює Ukrainian Welcome Centre – “другий дім” для українців у Лондоні

Як це — залишити все, переїхати до іншої країни і знайти новий дім там, де...

Як святкують Великдень українці у Британії: традиції, що єднають

Великдень у Британії — це приклад того, як можна поєднати два світи, не втрачаючи жодного...

Історія американки, яка під час війни переїхала в Україну – допомагати дітям

23-річна Сара Слімп залишила безпечне життя в США, аби бути поруч із українцями у найскладніший...

Великдень з особливою місією: як зерно з Харківщини стало паскою аж у Нью-Йорку

У самому серці Нью-Йорка до Великодня спекли українські паски з особливим змістом — з борошна,...

Перший фестиваль українського танцю Shumka в Канаді: як це було

Коли мова йде про збереження культури за тисячі кілометрів від рідної землі — українці завжди...

Голос української моди в Лондоні: розмова з Костянтином Лєонтьєвим про London Fashion Day

Костянтин Лєонтьєв, дизайнер, продюсер, нетворкер, засновник Odessa Fashion Day та London Fashion Day, рушійною силою...

Новий український ресторан Sino відкривається в Лондоні

Українська кухня знову у центрі уваги британської гастросцени — і цього разу мова не про...

За що українців можуть депортувати зі США: головні причини

У квітні деякі українці, які перебувають у Сполучених Штатах за програмою Uniting for Ukraine, отримали...

Наш Великдень у Вінніпезі: як українці бережуть традиції за тисячі кілометрів

Чи можна перенести український Великдень за тисячі кілометрів — і зберегти дух свята? У Вінніпезі...

“Найбільше загинуло у тролейбусі – практично всі”, – ракетний удар по Сумах

13 квітня росія завдала ракетних ударів по Сумах. Під обстрілом опинився тролейбус з цивільними. Станом...

Подібне до цього
Схоже

Translate »