Топ-5 причин, чому вам можуть відмовити у видачі грін-карти у США

Дата:

Для того, щоб насолоджуватися свободою жити, працювати, навчатися або вийти на постійну пенсію в Сполучених Штатах, вам, швидше за все, знадобиться Green Card. Із цим документом ви отримаєте постійне місце проживання до кінця життя за умови дотримання деяких простих правил.

В яких випадках можуть відмовити в отриманні грін-карти? Про кілька основних причин розповідає Economic Times.

Існує три основні типи віз грін-карт, також відомих як імміграційні візи: сімейна, робоча та лотерея грін-кард. Тим не менш, сімейні та трудові візи містять безліч різних нюансів з багатьма критеріями, починаючи від інвестицій та таланту і закінчуючи шлюбом та походженням.

Такі відмінності між кожною категорією означають, що підстави для відмови часто варіюватимуться залежно від кваліфікаційних вимог конкретної візи.

Наприклад, віза EB-1C для багатонаціональних менеджерів та керівників (також віза на основі роботи) вимагає, щоб менеджер працював у відповідному закордонному бізнесі протягом як мінімум одного з трьох років до того, як він вперше в’їхав до Сполучених Штатів. Недотримання особливостей будь-якої візи може призвести до відмови.

На додаток до цих підстав для відмови у видачі візи існують також загальні причини відмови, які стосуються всіх заявників на грін-карту.

Cудимість

Будь-кому, засудженому за скоєння певних злочинів, може бути відмовлено у грін-карті. Насамперед, йдеться про серйозні злочини. Вам потрібно буде вказати це у своїй заяві. Якщо ви маєте судимість, рекомендується поговорити з імміграційним адвокатом, щоб зрозуміти, як це може вплинути на вашу заяву.

Здоров’я

США вимагають, щоб претенденти на грін-карти подали звіт про медичний огляд, проведений затвердженим лікарем. Підстави для відмови можуть включати наявність у вас інфекційного захворювання, яке може становити небезпеку для громадського здоров’я у Сполучених Штатах, або невиконання вимог щодо вакцинації. З цим тісно пов’язана можливість відмови на тій підставі, що ви можете стати тягарем для держави, наприклад, якщо вам потрібний довгостроковий догляд або у вас проблеми із психічним здоров’ям.

Ризик безпеки

Влада США відмовить у видачі грін-карти будь-кому, хто підозрюється в причетності до терористичної діяльності, шпигунства, саботажу або політичної підривної діяльності. Вони також можуть відмовити будь-кому, хто має історичну причетність до звірств нацистів або інших геноцидів, військових злочинів, тероризму чи інших злочинів проти людяності.

Заявники зазвичай самостійно мають звітувати про це у своїй формі заявки. Однак, якщо згодом з’ясується, що людина скоїла військові злочини або терористичні акти, її грін-карта може бути анульована, їй загрожує депортація та заборона на в’їзд до Сполучених Штатів.

Попередні імміграційні правопорушення

У вашій грін-карті може бути відмовлено, якщо ви раніше намагалися нелегально в’їхати до США, або перетинаючи кордон без дозволу, або казали неправду у попередній заяві на отримання візи.

Імміграційні правопорушення також можуть включати прострочену візу або неявку на слухання щодо видворення та депортації. Навіть якщо вас турбує результат судової справи, неявка може виявитися гіршою за будь-який результат.

Адміністративні помилки

Подання заяви на отримання грін-карти може вимагати великої кількості документів, тому рекомендується звернутися за допомогою до досвідченого імміграційного юриста, який має ліцензію США. У деяких випадках адміністративна помилка може бути зроблена не заявником, а членом сім’ї або роботодавцем, якщо потрібний спонсор. Неявка на співбесіду, несплата належних зборів, дотримання строків або подання відповідної документації може призвести до відмови.

Читайте також: Які пільги та соцвиплати можуть отримувати власники грін-карт у США?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Українці в Британії втрачають віру в “мир” Трампа — The Telegraph

Риторика, яка звучить із Білого дому, не викликає в українців надії, а навпаки — ще...

“Маєте 7 днів, щоб покинути США”: що робити українцям, які отримали такі листи

Що робити, якщо ви раптом отримали електронного листа з приписом залишити США за тиждень? У...

Meet Me: Як українські писанки та паски об’єднують Лондон напередодні Великодня

Meet Me — це ком’юніті, яке створили три майстерні українки у Лондоні, щоб об’єднати людей...

Як працює Ukrainian Welcome Centre – “другий дім” для українців у Лондоні

Як це — залишити все, переїхати до іншої країни і знайти новий дім там, де...

Як святкують Великдень українці у Британії: традиції, що єднають

Великдень у Британії — це приклад того, як можна поєднати два світи, не втрачаючи жодного...

Історія американки, яка під час війни переїхала в Україну – допомагати дітям

23-річна Сара Слімп залишила безпечне життя в США, аби бути поруч із українцями у найскладніший...

Великдень з особливою місією: як зерно з Харківщини стало паскою аж у Нью-Йорку

У самому серці Нью-Йорка до Великодня спекли українські паски з особливим змістом — з борошна,...

Перший фестиваль українського танцю Shumka в Канаді: як це було

Коли мова йде про збереження культури за тисячі кілометрів від рідної землі — українці завжди...

Голос української моди в Лондоні: розмова з Костянтином Лєонтьєвим про London Fashion Day

Костянтин Лєонтьєв, дизайнер, продюсер, нетворкер, засновник Odessa Fashion Day та London Fashion Day, рушійною силою...

Новий український ресторан Sino відкривається в Лондоні

Українська кухня знову у центрі уваги британської гастросцени — і цього разу мова не про...

Подібне до цього
Схоже

Translate »