Меланія Трамп: що відрізняє її від інших перших леді США

Дата:

Меланія Трамп – дружина 45-го і 47-го президента США Дональда Трампа. Ми зібрали для вас цікаві факти про майбутню першу леді Америки.

Численні західні видання пишуть, що Меланія не схожа на жодну іншу першу леді США. Чому це так — читайте далі.

Меланія набагато більш замкнута, ніж її попередниці, і проводить більшу частину часу подалі від загальної уваги, але водночас  вона часто потрапляла в різні скандальні історії.

1. Трамп є єдиною першою леді США, яка виросла в комуністичній країні, коли Словенія ще входила до Югославії.

2. Крім рідної словенської, також вільно володіє ще п’ятьма мовами: англійською, німецькою, французькою, італійською та сербохорватською. За даними scmp.com, Меланія Трамп — справжній поліглот.

3. Хоча в маленькому містечку Севниця, де вона виросла, у багатьох людей не вистачало грошей.Ті хто знали Меланію Кнавс тоді, говорять, що «вона завжди була модна» і «ніколи не носила нічого з крамниць». Сьогодні Меланія Трамп приділяє своєму стилю багато часу, а її образи завжди бездоганні.

4. Дональд Трамп раніше був одружений з Іваною Трамп до 1992 року і з Марле Мейплз до 1999 року. Меланія стала його третьою дружиною та єдиною першою леді з усіх трьох дружин Трампа.

5. Меланія також — єдина перша леді США, рідною мовою якої не була англійська.

6. Вона навчалася у Люблянському університеті за спеціальністю “Архітектура та дизайн”, але після першого курсу кинула навчання та переїхала жити до Мілана. У 16 років Меланія Кнавс розпочала свою модельну кар’єру. Вона брала участь у показах у Мілані та Парижі та була дуже успішною моделлю. Її фотосесії були опубліковані у журналах Sports Illustrated, Vanity Fair, Vogue, Harper’s Bazaar та GQ. Вона також є єдиною першою леді, котра позувала оголеною для журналів, зокрема під час знімань для британського GQ 2000 року.

7. Меланія також є однією з найвищих перших леді Америки (її зріст 180 см).

8. Меланія Трамп – друга перша леді, яка є католичкою на практиці – першою була Жаклін Кеннеді.

9. На відміну від інших перших леді, Меланія Трамп відклала свій переїзд до Білого дому до п’яти місяців під час першого президентства свого чоловіка. Це було пов’язано з тим, що їхній син Беррон мав закінчити п’ятий клас у школі в Нью-Йорку. Як буде цього разу, коли Дональд Трамп вже схоже став президентом США вдруге, покаже час.

10. Навколо Меланії Трамп ходило багато чуток і теорій змови, мовляв, вона зовсім не живе в Білому домі. А за словами деяких помічників з Білого дому, Трампи проводять дуже мало часу або взагалі не проводять його разом, сплять у різних спальнях та живуть за різними графіками. Подружжя, зрозуміло, це не коментувало.

Джерело: ТСН.

Читайте також, Перемога Трампа: якою буде допомога Україні та чи зможе зупинити війну.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Угода про копалини: що пропонують США та Україна?

Коли Володимир Зеленський вперше запропонував обміняти військову допомогу США на рідкісноземельні метали, здавалося, що Київ знайшов спільну мову з Вашингтоном. Проте позиція Америки щодо угоди про мінерали викликала неабиякий резонанс. Читайте хронологію обговорення угоди про корисні копалини між США та Україною. Документ ще не підписано, і сторони продовжують працювати над ним, обмінюючись гучними заявами. В Україні є багатства, як-от літій, титан, нікель, графіт, кобальт та рідкісноземельні елементи. Однак оцінки природних багатств різняться, і невідомо, наскільки вигідним буде їхнє видобування. 3 лютого Дональд Трамп заявив, що хоче обміняти рідкісноземельні метали з України на військову допомогу США.  Він зазначив: "Ми говоримо Україні, що у них є цінні рідкісноземельні метали, я хочу, щоб Україна дала нам рідкісноземельні метали." Українська сторона стверджувала, що вже міркувала над цим питанням. В Офісі Президента нагадали, що у жовтні 2024 року Володимир Зеленський представив план перемоги, який включав пункт про обмін природних ресурсів на допомогу у війні. Зеленський наголосив, що мова йде про спільний видобуток копалин та американські інвестиції, а не про роздавання ресурсів. Україна прагне захистити свої ресурси від агресора, адже частина мінералів вже опинилася на окупованих Росією територіях. Скільки можуть коштувати корисні копалини України / Інфографіка...

Нова редакція угоди про корисні копалини: США хочуть 100% власності

Росія окупувала приблизно п'яту частину території України, включно з багатим на ресурси Донбасом. Адміністрація президента США Дональда Трампа прагне отримувати доходи від природних ресурсів на територіях України, звільнених від російської окупаці Про це йдеться в новому проєкті угоди із США, який отримало в розпорядження...

Українці за кордоном готують сотні акцій на підтримку України: розклад для Британії, США і Канади

Наближається третя річниця повномасштабної війни росії проти України. Це нагадування всьому світу, що боротьба за...

“Вирішать” без України? Діаспора в Канаді занепокоєна переговорами США та росії

Українська громада у Вінніпезі з тривогою сприйняла новину про переговори між США та росією, які...

Трамп стає на бік росії в питанні України: як світ реагує на зміну позиції США

Президент США Дональд Трамп своїми останніми заявами викликав широкий резонанс у міжнародних ЗМІ. Він звинуватив...

“Комік-диктатор” і “війна, яку не виграти”: Трамп знову атакує Зеленського

Президент США Дональд Трамп знову обрушився з критикою на Володимира Зеленського, назвавши його «диктатором без...

Трамп – про Зеленського, хто винен у війні, добрі наміри рф, гроші та вибори: головне

"росія хоче зупинити цю дикість, яка там відбувається", "росія здатна дуже швидко знищити українські міста...

Перемовини США та рф в Саудівській Аравії без України: підсумки та реакції

Сьогодні день відзначився напруженими дипломатичними подіями: у центрі уваги перемовини між офіційними делегаціями США та...

Українці в Канаді ризикують втратити візи через проблеми з паспортами

Тисячі українців, які знайшли притулок у Канаді після початку війни, ризикують залишитись без можливості продовжити...

Hutsul Coffee Factory: українська кав’ярня в Канаді, де панує тепло і традиції

Є щось особливе в тому, щоб насолоджуватися чашкою гарячого чаю чи кави в затишному місці,...

Подібне до цього
Схоже

Translate »