Які аеропорти світу найбільш стресові? Ось топ-10

Дата:

Щоб зробити вашу подорож трохи спокійнішою, подумайте про те, щоб уникати наступних аеропортів, які вважаються найбільш стресовими у світі. Рейтинг таких склав сайт візових консультацій VisaGuide.World, пише Euronews.

Забігаючи наперед, зазначимо, що половина з цієї десятки аеропортів знаходяться в Європі.

В опитуванні взяли участь 1642 авіапасажири 53 різних національностей, які здійснили принаймні дві міжнародні авіаперельоти у 2023 році.

Їх запитали, які аспекти авіаперельотів викликають у них найбільший стрес. Виявилося, що це велика кількість пасажирів, у великих аеропортах часто важко орієнтуватися через їх розмір, переповнені аеропорти, частоту затримок рейсів і відстань від центру міста.

Виходячи з цих міркувань, VisaGuide.World склав рейтинг аеропортів за п’ятьма факторами: загальна кількість пасажирів, розмір аеропорту в квадратних метрах, щільність пасажирів на квадратний метр, частка щорічних затримок і відстань до центру міста в кілометрах.

Лондонський аеропорт Гатвік, другий за величиною аеропорт Великобританії, став найбільш напруженим аеропортом у світі для подорожей.

Хоча кількість пасажирів, які користуються аеропортом “Гатвік”, нижча за середню порівняно з іншими аеропортами, він має один із найвищих показників щільності пасажирів.

Його відсоток щорічних затримок займає друге місце в першій десятці, а віддаленість від центру міста – 43 кілометри – найбільша.

На другому місці турецький аеропорт Стамбула.

Це найзавантаженіший аеропорт у Європі: у 2022 році було зафіксовано 64 289 107 пасажирів, що робить його сьомим за завантаженістю аеропортом у світі.

Мандрівники стверджують, що часто стикаються з труднощами з орієнтуванням в аеропорту через його величезні розміри – понад 76 мільйонів квадратних метрів.

Третє місце посів німецький аеропорт Мюнхена. Він зафіксував менше половини відвідувачів Стамбула в тому ж році – 31 642 738 пасажирів. Але Мюнхенський аеропорт у п’ять разів менший, ніж стамбульський.

Четверте місце зайняв міжнародний аеропорт Денвера в США, а п’яту позицію зайняв ще один британський хаб – аеропорт Хітроу. Він є другим за завантаженістю аеропортом Європи з 61 614 508 пасажирами, і він навіть менший, ніж аеропорт Мюнхена.

Шосте місце посів міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса, за ним йдуть міжнародний аеропорт Рим-Фьюмічіно, міжнародний аеропорт Даллас Форт-Ворт, міжнародний аеропорт Джона Ф. Кеннеді та міжнародний аеропорт О’Хара.

Читайте також: Аеропорти біля кордонів України: як бюджетно дістатися в Європу

Джерело: Euronews

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Депортація мігрантів зі США: чи загрожує це українцям?

На тлі новин про початок масової депортації іммігрантів зі США багато українців могли також замислитися, чи не...

Подібне до цього
Схоже

Translate »