Бристоль: подорож крізь століття у портовому місті

Дата:

Бристоль – це справжні графіті Бенксі, польоти на повітряній кулі, нескінченні маршрути для велопоїздок та цілих чотириста парків для приємних прогулянок.

Знайомство з Бристолем варто починати з порту – це його серце. ТисячІ людей щодня приходять у порт просто, щоб подивитися на кораблі та яхти. В історію морської справи Британії ви в прямому сенсі можете увійти. Просто підніміться на борт прабабусі всіх сучасних кораблів –пароплава “Велика Британія”. У дев’ятнадцятому столітті це було найбільше пасажирське судно у світі.

Під час прогулянки по порту можете зайти в Індустріальний музей Бристоля. Історія місцевої промисловості доступна безкоштовно: в цей музей вхід вільний. А якщо променаду в порту вам не досить, то оберіть екскурсію на човні. Прогулянка річкою Ейвон – гарний спосіб побачити Бристоль, не втомлюючи власні ноги.

Ще одна можливість оглянути краєвиди міста – політ на повітряній кулі, яка є одним із символів міста. На їхню честь щороку проводять чотириденний фестиваль, який іменують “Фієстою”. Правда, польоти трохи почистять кишені, адже ціни на повітряну прогулянку стартують від ста фунтів.

Фестиваль Bristol International Balloon Fiesta проходить на зелених полях великого маєтку Ештон Корт і триває 4 дні. У цьому році помилуватися неймовірним видовищем, коли в небо піднімається понад 130 різнокольорових повітряних куль, можна з 9 по 12 серпня.

Бристоль – це ще й батьківщина знаменитого Бенксі. Графіті там на кожному кроці. Пензлику чи то балончику знаменитого бристольця належать більше п’ятнадцяти малюнків на стінах, серед них – відомі “Горила в масці” та “Спійманий”.

Мода на стріт-арт захопила Бристоль у 80-х роках. З того часу фантастичні графіті не перестають з’являтися на стінах міста.

Також місто багате на архітектуру. Наприклад, грандіозний Кліфтонський підвісний міст, старовинна Каботська вежа та велична церква у районі Редкліф, яку заклали ще 900 років тому.

Понад 100 років міст був символом Брістоля, як і Ейфелева вежа в Парижі чи Оперний театр, символ Сіднея. З моменту його відкриття в 1864 році ретельна опора гарантувала, що міст ніколи не закривався. Важко уявити, що ця структура, яка була спроектована в 1830-х і побудована в 1860-х роках і спочатку призначалася для перевезення возів і коней, зараз перевозить понад 4 мільйони автомобілів на рік.

Перше, що приваблює в цьому місті, це клімат. Тут погода помітно відрізняється від англійської класичної rdquo; в кращу сторону. Багато сонячних днів, плюс і набагато тепліше, ніж у решті Британії. Тому цей мегаполіс автоматично став популярним курортом, де найчастіше відпочивають англійці.

University of Bristol (не плутайте з UWE Bristol) фактично розкинувся на все місто. Він не має чітко обмеженого кампусу, оскільки його будівлі локалізуються в усіх районах. Найстародавніші та центральні споруди навіть утворили “Університетський дистрикт” у центрі.

Щодо інфраструктури, то вона максимально розвинена. Окрім навчальних та наукових приміщень, є величезний спортивний комплекс, театр, центр мистецтв та творчості, гуртожитки та заклади громадського харчування.

Джерело: Без кордонів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Депортація мігрантів зі США: чи загрожує це українцям?

На тлі новин про початок масової депортації іммігрантів зі США багато українців могли також замислитися, чи не...

Подібне до цього
Схоже

Translate »