Табу британської королівської родини: 5 правил

Дата:

Члени британської королівської родини повинні дотримуватися суворих правил щодо використання соціальних мереж. Ці правила покликані захистити репутацію монархії та запобігти шкоді її іміджу.

У свою чергу Меган Маркл, герцогиня Сассекська, нещодавно опинилася в центрі уваги після запуску в Instagram нового бренду American Riviera Orchard. Під цією маркою вона планує продавати товари для дому, кулінарні книги та навіть їжу.

Першим продуктом став полуничний джем, який Меган розіслала 50 відомим особам для дегустації перед офіційним запуском.

Однак цей крок викликав критику з боку деяких людей, які вважають, що подібна рекламна діяльність порушує королівське правило, яке забороняє членам королівської сім’ї просувати та підтримувати бренди в соціальних мережах.

Варто зазначити, що Меган та Гаррі склали з себе королівські повноваження у 2020 році, тому їм, ймовірно, не так й лячно порушувати це правило.

Тим не менш, скандал знову піднімає питання про те, чи повинні колишні члени королівської сім’ї дотримуватися таких самих правил, що й діючі. З одного боку, вони більше не представляють монархію офіційно. З іншого боку, їхні титули та зв’язок з королівською сім’єю все ще дають їм значну платформу та вплив.

Які правила в соцмережах не можна порушувати членам британської королівської родини

Не можна робити селфі

Технічно позувати для селфі не заборонено королівcьким протоколом, але це не схвалюється. Хоча всі багато разів бачили, як Кейт і Вільям роблять селфі з шанувальниками на заходах.

Не можна вести особисті акаунти

Члени сім’ї, що працюють, не можуть вести особисті акаунти в соцмережах, а ось ті, хто офіційно не виконує королівські обов’язки, як, наприклад, принцеси Йоркські, можуть собі дозволити таку розкіш. Приватні акаунти в соціальних мережах можуть становити загрозу безпеці та призвести до випадкових порушень протоколу.

Не можна підтримувати публічно бренди

Членам королівської сім’ї не дозволяється рекламувати чи асоціювати себе з партнерськими відносинами та підтримкою брендів, як це можуть робити будь-які інші впливові особи чи знаменитості. Це обмеження спрямоване на підтримку неупередженості й цілісності монархії.

Не можна висловлювати політичні погляди

Членам королівської сім’ї треба завжди залишатися політично нейтральними, оскільки це може піддати ризику неупередженість монархії та викликати побоювання з приводу того, що вони неправомірно вплинуть на демократичні процеси у Великій Британії.

Не можна фотографуватися в певних місцях

Зокрема, в секретних чи приватних місцях, включно з королівськими резиденціями. Це обмеження запроваджено для захисту конфіденційності та безпеки королівської родини.

Джерело: ТСН.

Читайте також, як Кейт Міддлтон втілює правила виховання королеви Єлизавети II.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Депортація мігрантів зі США: чи загрожує це українцям?

На тлі новин про початок масової депортації іммігрантів зі США багато українців могли також замислитися, чи не...

Подібне до цього
Схоже

Translate »