Фінансова грамотність, увага до деталей та ще 10 якостей, які варто вказати в резюме

Дата:

Час невпинно рухається вперед і посадові обов’язки змінюються. Сайт budni розповідає про дюжину софт- і хард-скілів, які варто вказати у вашому резюме.

Це особливо актуально для адміністративних посад (асистент керівника, офісний асистент, секретар або офіс-менеджер тощо). Щоби справити враження на роботодавця, неодмінно вкажіть кілька з наступних цінних навичок.

  • Адаптивність.
  • Увага до деталей.
  • Ведення бухгалтерії.
  • Комунікація.
  • Обслуговування клієнтів.
  • Розсудливість.
  • Фінансова грамотність.
  • Багатозадачність.
  • Організованість.
  • Вирішення проблем.
  • Технічна грамотність.
  • Управління часом.

Їх усі можна поділити на Soft skills та Hard skills.

Soft skills – універсальні непрофесійні якості, допомагають взаємодіяти в команді, з клієнтами, та знаходити вихід з непростих ситуацій.

Hard skills – професійні навички та володіння програмами, які можна відшліфувати в процесі роботи або за допомогою навчальних курсів.

Приклади hard skills для адміністративних посад

  • Ведення бухгалтерії. Малий бізнес або фізичні особи можуть не мати окремого бухгалтера. Розуміння основ бухгалтерського обліку та фінансового програмного забезпечення може бути перевагою.
  • Фінансова грамотність – суміжна, але не рівнозначна бухгалтерській грамотності. Вас можуть попросити виконувати деякі фінансові функції, наприклад, відстежувати витрати на канцелярське приладдя, заповнювати звіти про витрати або надсилати й оплачувати рахунки. Розуміння фінансових термінів, планування бюджету та управління витратами може піти вам на користь.
  • Технічна грамотність. Робота в текстовому редакторі, ведення електронних таблиць, знання програм для документообігу, обміну повідомленнями тощо належать до вашої компетенції. Якщо ви не маєте таких технічних навичок, подумайте про те, щоб отримати онлайн-сертифікат, який надасть змогу додати ці важливі адміністративні навички до вашого резюме.

Приклади soft skills для адміністративних посад

  • Адаптивність. Можливо, вам потрібно буде переключитися на інше завдання посеред проєкту або пристосуватися до іншого стилю роботи нового співробітника компанії. Ваші повсякденні обов’язки, швидше за все, змінюватимуться залежно від того, що потрібно вашому керівнику, колегам, клієнтам. Адміністратор повинен щодня налаштовуватися на успішну роботу незалежно від обставин.
  • Увага до деталей. Співробітники офісу покладаються на вас, коли організовуєте їхні поїздки, замовляєте їжу для внутрішніх зустрічей та плануєте святкову вечірку в офісі. Все це вимагає уваги до деталей.
  • Комунікація є ключовою, якщо ви працюєте з клієнтами. Але навіть якщо ні, ви повинні чітко розуміти, що потрібно співробітникам і як донести до них важливу інформацію.
  • Обслуговування клієнтів. Немає кращого способу завоювати лояльність, ніж відмінне обслуговування клієнтів. Будь-який досвід допомоги людям вирішувати їхні робочі питання або організаційні, допоможе вам отримати бажану роботу.
  • Розсудливість. Адміністративний персонал може мати доступ до конфіденційної особистої або ділової інформації. Такі працівники можуть чути приватні розмови і володіти інсайдерською інформацією про майбутні стратегічні кроки. Ніщо з цього не повинно стати поживою для офісних пліток.
  • Багатозадачність. Так, ви не можете виконувати дві справи одночасно і робити їх добре, але ви можете жонглювати кількома проєктами або запитами одночасно, визначаючи пріоритети, на яких варто зосередитися в першу чергу, і встановлюючи дедлайни для кожного з них. Жоден список адміністративних навичок не обходиться без згадки про багатозадачність.
  • Організованість. Як ви можете впоратися з усіма своїми щоденними завданнями, а також з бронюванням столика у вишуканому ресторані, щоб справити враження на клієнта, якщо ви неорганізовані?
  • Вирішення проблем. Звичайно, жоден бізнес не працює без збоїв. Що ви робите, коли бос випадково призначив дві зустрічі на один час або техніка виходить з ладу посеред робочого дня? Ви зберігаєте спокій та вирішуєте цю проблему або шукаєте людину, яка зможе це зробити.
  • Управління часом. Адміністратори (особливо виконавчі асистенти) відповідають за управління чужим часом разом із власним. Найкращі адміністратори ретельно відстежують розклади, зустрічі та час в дорозі.

Читайте також: Як написати якісне резюме: 15 “так” і “ні”

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Підсумки розмови Трампа і путіна: головні тези

Дональд Трамп провів телефонну розмову з володимиром путіним, в якій обговорювали «мирні ініціативи» та умови...

Все більше американців приєднуються до ЗСУ після заяв Трампа

Поки у Вашингтоні тривають політичні дискусії, на фронті українці щодня стикаються з реальністю війни. Але...

Наступного тижня в Лондоні – благодійний український фестиваль TOLOKA

Наступного тижня, 29 березня, українців у Лондоні вкотре запрошують на масштабний фестиваль TOLOKA - благодійний...

Історія Hutzul Space: смак та традиції української кави у Канаді

Ця стаття є другою частиною розповіді про українських підприємців, які зуміли популяризувати нашу культуру через...

“Не бійтесь і вчіть мову”: українка про адаптацію та роботу в Канаді

Ольга Сіманович переїхала до Канади майже три роки тому. Сьогодні вона живе у невеликому місті...

Українська містика на сцені Лондона: «Конотопська відьма» в Hackney Empire

Вже за місяць магія українського театру оживе на сцені легендарного Hackney Empire в Лондоні! 7...

Історія першої українки-випускниці Королівського коледжу ВМС Британії

Оксана Печенюк стала першою українкою, яка пройшла навчання у Королівському коледжі Військово-морських сил Великої Британії...

Зростання тарифів у Британії: що подорожчає з квітня 2025 року?

Весна 2025 року принесе мешканцям Великої Британії зростання витрат на комунальні послуги, що може суттєво...

Українську каву Flat Red готуватимуть у кав’ярнях Лондона задля благодійності

Українська культура знаходить нові способи заявити про себе у світі, і цього разу це відбувається...

Україна погодилась припинити вогонь, а США відновлюють допомогу: головні заяви

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного запровадження тимчасового припинення вогню за умови, якщо російська...

Подібне до цього
Схоже

Translate »