Тоді й зараз: 15 примарних образів із вуличного життя Лондона 19-20 століття

Дата:

Ви коли-небудь уявляли, якими були знайомі вам вулиці, будівлі та заклади, скажімо, сто чи навіть більше років тому? Ці неймовірні зображення показують місця по всій знаменитій старій столиці Англії, як вони виглядали як в історії, так і сьогодні.

Випущені Музеєм Лондона, композити створюють примарне візуальне зображення старого та нового міста та включають такі пам’ятки, як Ковент-Гарден, Тауерський міст і Пікаділлі. Їх публікує сайт Oldengland.

Зовнішній вигляд завершеної станції Gloucester Road на підземній метрополітені та окружній залізниці, яка була відкрита 3 жовтня 1868 року. Фото Генрі Флатера.

Вуличний продавець шерберту та води сфотографований на Чіпсайді, не підозрюючи про камеру. Пол Мартін був першим фотографом, який ходив по вулицях Лондона із замаскованою камерою, роблячи такі відверті знімки виключно з метою показати «життя, як воно є».

Вид на вулицю Данканнон у лондонському Сіті, прикрашену гірляндами та банерами для церемонії коронації Едуарда VII.

Люди та рух на Оксфорд-стріт на початку 20-го століття. Крістіна Брум у цей час фотографувала вуличні сцени Лондона для відтворення у вигляді листівок для продажу.

Вид на Боу-Лейн біля Чіпсайда в лондонському Сіті, дивлячись на південь до перетину з Уотлінг-стріт і Сент-Мері-Олдермарі. Фото зробив Джордж Девісон Рейд наприкінці 1920-х років.

Джордж Девісон Рід зробив цю фотографію входу до станції Блекфрайарс з вулиці Королеви Вікторії, 179. Станція спочатку називалася St Paul’s і була відкрита залізницею Лондона, Чатема та Дувра в 1886 році. Над станцією були приміщення компанії Oppenheimer Son and Co Limited, яка виробляла спеціальні фармацевтичні препарати. Газета «Таймс» також базувалася тут, на вулиці Королеви Вікторії. Приблизно через десять років після того, як Рід сфотографував цей екстер’єр, станцію розбомбили під час бліцу 1940 року та майже знищили. Також постраждали офіси газети The Times.

Вулична сцена в Ковент-Гардені зі станцією метро та конем і візком на задньому плані. Джордж Девісон Рейд сфотографував активність на ринку зі станції метро Ковент-Гарден на Лонг-Акрі навпроти. Часто був потрібен поліцейський констебль, щоб контролювати скупчення коней і возів і збільшення кількості моторизованих транспортних засобів.

Вид на передній дворик кінцевої станції Південної залізниці на Лондонському мосту. Це була найстаріша залізнична кінцева станція в Лондоні, побудована для лінії, що сполучала Лондон і Грінвіч, у 1836 році.

Тут зображено західний бік Тауерського мосту, який показує Лондон таким, яким він є зараз, і назад у 19 столітті.

На цій фотографії зображено вулицю Байвард біля Тауер-Хілл, яка дивиться на захід із церквою Всіх Святих біля вежі ліворуч і колишньою станцією метро Mark Lane праворуч. 1920-1930-х роки.

Чарінг-Крос-роуд відома своїми спеціалізованими та букіністичними книгарнями, а також чайними і натовпами, які до них стікалися.

Хлопчик чистить взуття біля чайної на станції Вікторія в 1950 році. Можна побачити групу носильників зі своїми візками, які чекають, щоб допомогти мандрівникам з їхнім багажем.

На цьому зображенні зображено площу Пікаділлі, день коронації, червень 1953 року. Натовпи збираються, щоб побачити коронаційну процесію Єлизавети II. Коронація відбулася у Вестмінстерському абатстві 2 червня 1953 року, і на прохання королеви вся церемонія транслювалася по телебаченню по всій Співдружності, і її дивилися приблизно двадцять мільйонів людей.

Люди засмагають у Гайд-парку з Мармуровою аркою та кінотеатром Odeon. Офіцер продає квитки на шезлонги, які можна взяти напрокат у парку.

Нічна зйомка біля палацового театру перед вечірньою виставою у п’ятдесятих.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Українці в Канаді шукають термінової підтримки через закінчення CUAET

Чимало українців, які під час війни емігрували до Канади, втратили на батьківщині все через повномасштабне...

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Подібне до цього
Схоже

Translate »