Stanford Ignite Ukraine: безоплатна програма для українських підприємців

Дата:

СfE Accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business запускають другий набір на безоплатну освітню програму «Stanford Ignite Ukraine».

Її учасниками стануть 42 українські підприємці, які є власниками малого або середнього бізнесу.

Навчання розпочнеться у березні 2025 року і триватиме вісім тижнів: один тиждень в Українському католицькому університеті, 4 тижні онлайн та 3 тижні наживо в одній з найкращих бізнес-шкіл світу Stanford Graduate School of Business. Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати.

Stanford Ignite Ukraine реалізується за підтримки Міністерства економіки України, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Українського католицького університету.

«Саме малий і середній бізнес нині складає левову частку українського бізнесу – 99,98% усіх підприємств. Вони генерують дві третини доданої вартості та забезпечують понад 80% робочих місць в державі. Їхній розвиток — це інвестиції в стійкість та адаптивність української економіки. Програма Stanford Ignite Ukraine — це хороша база для такого розвитку», — зазначила перша віцепрем’єрка України, Міністерка економіки Юлія Свириденко

Навчання за кордоном, лекції та практичні поради від досвідчених підприємців та експертів допомагають поглянути на свій бізнес з іншого боку, вийти за рамки, налагодити контакти і партнерства з підприємцями з різних кутків світу. Завдяки першій хвилі програми Stanford Ignite Ukraine, ми вже маємо 42 успішні приклади такого розвитку. Ми вдячні партнерам за такі ініціативи, які вже працюють на українську економіку та сприятимуть повоєнному відновленню».

Програма створена для власників малого та середнього бізнесу, які мають мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності, більш ніж 10 працівників, стабільний річний оборот та намір масштабуватися, запустити нові продукти або послуги, залучити інвестиції, вийти на нові ринки. 

Перший набір Stanford Ignite Ukraine перевершив очікування, залучивши майже 1000 підприємців з усієї України на етапі відбору, додав Іван Петренко, виконавчий директор CfE Accelerator UCU та керуючий партнер фонду Angel One. Це свідчить про величезний попит на програми, які надають можливість не лише долучитися до екосистеми Stanford GSB, а й глибоко переосмислити власний бізнес. Завдяки цінним думкам від експертів Кремнієвої долини, українські підприємці отримують шанс на масштабування власної справи, вихід на нові ринки.

Окрім навчання під керівництвом та менторством провідних викладачів, учасники програми зможуть застосувати отримані знання на практиці. Це буде командна робота студентів-підприємців, результати якої вони презентують інвесторам та іншим підприємцями Кремнієвої долини.

«Ми прагнемо не лише ділитися знаннями, а й надихати учасників на створення важливих бізнесів, що матимуть реальний вплив на їхні спільноти та країну в цілому. Ми раді бачити таку потужну ініціативу в Україні та з нетерпінням чекаємо на співпрацю з наступною групою талановитих підприємців», — наголосив професор Йоссі Файнберг, керівник факультету Stanford Ignite.

Ідея створення освітньої можливості для українців належить Наталії Анон, яка є членкинею правління Фундації УКУ у США та однією з меценатів програми Stanford Ignite Ukraine. Метою Stanford Ignite Ukraine є впровадження отриманого досвіду та втілення амбітних ідей в українському підприємництві.  

Опис програми, критерії відбору, реєстраційну форму та інші деталі ви можете знайти на сайті CfE Accelerator.

Дедлайн прийому заявок — 15 жовтня 2024 року.

Читайте також: Навчання в Гарварді: як вступити українцям і що для цього потрібно

Джерело: Міністерство економіки України

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Без Рубіо, без результату: що зірвало мирні перемови в Лондоні

У той час як світ чекав на прорив у переговорах про припинення війни, зустріч у...

З Канади на фронт: син бореться за Україну, мама — волонтерить

Молодий канадець із українським корінням воює за Україну, а тим часом його мати підтримує його...

Оголосили дату наступного українського фестивалю TOLOKA в Лондоні

Українців у Лондоні вкотре запрошують на масштабний фестиваль TOLOKA. Благодійний захід, присвячений рідній культурі та...

Українці в Британії втрачають віру в “мир” Трампа — The Telegraph

Риторика, яка звучить із Білого дому, не викликає в українців надії, а навпаки — ще...

“Маєте 7 днів, щоб покинути США”: що робити українцям, які отримали такі листи

Що робити, якщо ви раптом отримали електронного листа з приписом залишити США за тиждень? У...

Meet Me: Як українські писанки та паски об’єднують Лондон напередодні Великодня

Meet Me — це ком’юніті, яке створили три майстерні українки у Лондоні, щоб об’єднати людей...

Як працює Ukrainian Welcome Centre – “другий дім” для українців у Лондоні

Як це — залишити все, переїхати до іншої країни і знайти новий дім там, де...

Як святкують Великдень українці у Британії: традиції, що єднають

Великдень у Британії — це приклад того, як можна поєднати два світи, не втрачаючи жодного...

Історія американки, яка під час війни переїхала в Україну – допомагати дітям

23-річна Сара Слімп залишила безпечне життя в США, аби бути поруч із українцями у найскладніший...

Великдень з особливою місією: як зерно з Харківщини стало паскою аж у Нью-Йорку

У самому серці Нью-Йорка до Великодня спекли українські паски з особливим змістом — з борошна,...

Подібне до цього
Схоже

Translate »