Секрети успішного нетворкінгу: онлайн та офлайн

Дата:

Онлайн-простір перетворився на потужний інструмент для розвитку кар’єри та бізнесу. Завдяки соціальним мережам та іншим онлайн-платформам, ми можемо легко створити власний бренд та залучити нових клієнтів.

Як це зробити, повідомляє Entrepreneur.

Ми повинні зрозуміти, як побудувати потужні зв’язки та як уявити себе у цифровому світі.

Хоча платформи різняться, зв’язок та взаємодія мають вирішальне значення для розвитку бізнесу. У той час як нам нав’язують нові інструменти та технології праворуч і ліворуч, найпотужнішим є те, що у нас є, це побудова важливих відносин.

Побудова відносин у соціальних мережах

Останнє десятиліття було витрачено на колективну спробу промити людям мізки. Нам вселяють, що соціальні мережі — це спосіб досягти успіху в бізнесі. Соціальні мережі – це найпростіший варіант для більшості наших конкурентів. Соціальні мережі забезпечують демократизований доступ до потенційної аудиторії. Проблема в тому, що алгоритми цих платформ не дозволяють середньостатистичним підприємствам отримати навіть бажаний аватар, якщо вони не вкладуть гроші.

Згадайте, коли ви востаннє витрачали гроші після вивчення публікації в соціальних мережах. Які фактори спонукали вас зробити покупку?

У більшості випадків це сталося через один з таких факторів:

  • Ви направили на товар чи послугу.
  • Ви особисто знали постачальника послуг або продукту.
  • Ви здійснили імпульсну покупку.
  • Ви стежите за впливовим маркетологом та поважаєте його.
  • Ви були під враженням від платної реклами та відгуків.

Хоча соціальні мережі необхідні, вони не можуть бути вашим єдиним каналом зв’язку з потенційними можливостями мережі.

Соціальні мережі є потужним інструментом для створення загальної репутації вашого бренду. Однак ви не є власником контенту, який публікуєте на таких сайтах як Instagram, Facebook, X (Twitter), LinkedIn або TikTok.

Якщо соціальні мережі є наріжним каменем стратегії зростання вашого бізнесу, ви повинні зосередитись на залученні. Без справжнього спілкування та взаємодії соціальні мережі є марним заняттям.

Позитивний нетворкінг

Чи знаєте ви, як сформулювати свій бренд, продукт чи послугу у двох реченнях? Чи зможуть акули із Shark Tank вкласти мільйони доларів у вашу ідею?

Перш ніж увійти в який-небудь нетворкінг, будьте певні, що зможете відповісти на запитання «Чим ви займаєтесь?»

Це питання — головне у будь-якій мережній ситуації. Якщо ви не можете відповісти на це питання, запитайте себе:

  • Який продукт чи послугу ви пропонуєте?
  • Чим ви відрізняється від інших?
  • Яку проблему ви вирішуєте?

Нетворкінг – це обмін своїми історіями та ідеями та активне слухання. Немає нічого більш відразливого, ніж той, хто заходить до кімнати, представляє свій бренд і одразу переходить до наступної людини. Протилежний підхід, який приносить користь мережевому заходу, може створити більше можливостей для бізнесу. Коли ми очікуємо негайної віддачі від нетворкінгу, наші очікування не виправдаються.

У 2024 році нетворкінг матиме важливе значення для будь-якої мережної стратегії. Ви повинні впевнено себе подавати. Оптика вирішує все. Мова вашого тіла – це все. Схрещені руки говорять, що ви закриті для ідей. Очі, що дивляться вліво і вниз, припускають, що ви кажете неправду.

Хороша платформа для онлайн-спілкування. Meetup. Вона існує вже давно, і багато підприємств було збудовано на основі послідовних інтерактивних зустрічей.

Чирс Кримітсос, засновник Podfest, конференції для подкастерів, розпочав свій бізнес у місцевому закладі Denny’s у Флориді. Він регулярно зустрічався з любителями подкастів, і тепер його бізнес та конференція є двома найбільшими у країні. Єдиний мінус MeetUp – це те, що платформа робить за людину весь маркетинг. Коли ви плануєте зустріч, алгоритми MeetUp платформи рекламують ваші заходи і направляють учасників у ваш бік.

Живе спілкування

Сила живих мережевих заходів дуже велика. Після пандемії значна частина ділових людей жадає більшої особистої взаємодії.
Наприклад, VeeCon – щорічна конференція, організована Гері Вайнерчуком. На неї приходять підприємці та творчі люди, які прагнуть спілкування. Ви можете залишити цю конференцію з дюжиною впливових зв’язків, які потім переростуть у співробітництво та партнерство.

Виділіть бюджет для участі у живій конференції у 2024 році. Або ще краще почніть свій живий захід. Ви можете влаштувати його, де б ви не знаходилися. Бібліотека — чудове місце, щоб розпочати власний нетворкінг. Створіть власну живу зустріч у місцевому просторі. Варіанти безмежні, а нагорода за витрачені зусилля може дати мільйони.

Читайте також, Можливості працевлаштування для українців: старт платформи ReSkill UA.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Депортація мігрантів зі США: чи загрожує це українцям?

На тлі новин про початок масової депортації іммігрантів зі США багато українців могли також замислитися, чи не...

“Годинник цокає” для понад 100 тисяч українців у Канаді – The Star

Багато переміщених українців у Канаді зіткнулися з серйозними проблемами з отриманням необхідних документів. Про це...

Подібне до цього
Схоже

Translate »