Двобій року: що потрібно знати про дебати Трампа і Гарріс

Дата:

Завтра, 10 вересня, у США відбудуться дебатами між кандидатами у президенти. Цей захід завжди є важливим на виборах у Штатах, а цьогоріч особливо, адже після попередніх невдалих дебатів Джо Байден зняв свою кандидатуру з перегонів.

Чого чекати від Дональда Трампа та Камали Гарріс, і чи може їхній виступ суттєво вплинути на рейтинги, пише РБК-Україна.

Де і коли дивитись дебати?

Дебати пройдуть на телеканалі ABC News у Національному конституційному центрі у Філадельфії. Вони триватимуть 90 хвилин із двома рекламними паузами. Початок о 21:00 за місцевим часом (4:00 за київським).

Модераторами виступлять ведучі Девід Мьюїр та Лінсі Девіс. Трансляція у прямому ефірі пройде на каналах ABC News Live, Disney+ та Hulu, а також на сайті ABC.com.

За якими правилами пройдуть дебати?

Команда віце-президентки наполягала на постійно увімкнених мікрофонах, що зазвичай характерно для президентських дебатів (літній “поєдинок” Трампа з Джо Байденом став винятком).

Гарячі мікрофони дозволили б опонентам кидати виклик один одному, а Гарріс могла б спровокувати Трампа на “непомірні спалахи” на національному ТБ.

Проте цього разу все буде, як із Байденом: мікрофон кожного кандидата буде вимкнено, поки говорить суперник.

Кандидати отримають ручки, блокноти та пляшки з водою. Інший реквізит та заздалегідь підготовлені нотатки заборонені.

Вступного слова не буде. Гарріс та Трамп отримають по дві хвилини на відповіді, дві хвилини на спростування та хвилину на наступні коментарі, відповіді на спростування чи роз’яснення. На останні заяви буде по дві хвилини. Кандидати не зможуть ставити питання один одному і взаємодіяти з представниками штабів під час рекламних пауз.

Чим важливі дебати Трампа та Гарріс

Завтрашнє протистояння стане серйозним випробуванням для обох. Багато хто очікує емоційного двобою між кандидаткою з репутацією прокурора і кандидатом з кримінальним бекграундом та численними скандалами.

“Дебати будуть важливими, оскільки у кандидатів абсолютно різні обіцянки та бачення майбутнього Америки”, – зазначила Крістіна Харві, виконавчий директор Stand Up America.

Глава “Інституту Американістики”, аналітик “Інтерньюз-Україна” Владислав Фарапонов підкреслює, що завтра пройдуть перші дебати безпосередньо віч-на-віч. І це серйозний публічний виклик для Гарріс, яка раніше давала тільки інтерв’ю.

Щодо Трампа, то для нього дебати важливі з погляду того, що після висування Гарріс його рейтинги просіли. І завтра у нього буде можливість показати виборцям США, чому він кращий кандидат.

“Яку риторику я чекаю від нього? Можливо, по зовнішній політиці буде наратив про те, що нібито лише він може зупинити Третю світову війну. Що він комунікуватиме з Володимиром Путіним та Сі Цзіньпінем. Але все ж таки схиляюся до того, що дебати в основному будуть про внутрішню політику та персоналії”, – додав Фарапонов.

Додамо, обоє кандидатів наразі мають приблизно рвні шанси. Згідно з опитуваннями NYT і Siena College, середній рейтинг Дональда Трампа вищий на один процентний пункт – 48% проти 47%. Водночас опитування CNN/SSRS показує, що Гарріс трохи випереджає Трампа в ключових штатах.

Читайте також: Чого очікувати Україні від перемоги Гарріс або Трампа? Думка Тімоті Снайдера

Джерело: РБК-Україна

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Уряд Британії дозволив українським водіям довше їздити без обміну посвідчень

Уряд Сполученого Королівства продовжив період, протягом якого власники українських водійських посвідчень можуть керувати автомобілем у...

Від колишнього десантника США до українського героя: історія Мюррея

"За час, проведений в Україні, я став кращою людиною" - каже американський доброволець Мюррей, що...

Українці в Канаді шукають термінової підтримки через закінчення CUAET

Чимало українців, які під час війни емігрували до Канади, втратили на батьківщині все через повномасштабне...

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Подібне до цього
Схоже

Translate »