Буде жорсткий відбір: Канада змінює правила надання дозволів на роботу

Дата:

Наприкінці осені 2024 року Канада збирається посилити вимоги до іноземних студентів, які отримали дозволи на роботу. Зокрема, це стосуватиметься рівня володіння мовою, пише Vancouverok.

Міністерство міграції, біженства та громадянства Канади (IRCC) повідомило, що з 1 листопада цього року вимоги до іноземних студентів, які отримали дозволи на роботу (PGWP) та планують легалізуватися в країні, зміняться. І головна вимога – майже ідеальне знання мови.

Лінгвістичний рівень випускників університетів повинен відповідати канадському мовному стандарту (CLB) на рівні 7. Колишніх студентів коледжів – рівню CLB, що дорівнює 5.

Крім мовних вимог, переглянуті правила PGWP спрямовані на приведення програми у відповідність до ринку праці Канади. Іноземні студенти, які отримали диплом за дефіцитною професією, отримають право на PGWP на строк до трьох років.

Поки що IRCC не наводить перелік спеціальностей, що допускаються. Швидше за все, йдеться про сільське господарство, охорону здоров’я, промисловість та технології.

За даними експертів, дефіцит робочої сили нині відчувається в багатьох секторах економіки Канади. Проте є одна галузь, кадровий голод якої канадці оплачують буквально з власної кишені.

Аналітики з Канади заявили про прямий зв’язок між нестачею співробітників та зростанням вартості життя у країні. За даними Статистичного управління Канади, рівень вакансій у малому бізнесі у першому кварталі цього року становив 3,5%. А у тому ж будівництві – 5,1%, у готельному бізнесі – усі 4%. Але особливо гостро питання кадрів стоїть у сфері громадського харчування. 

Читайте також про 3 способи для іноземних студентів продовжити перебування в Канаді.

Джерело: Vancouverok

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Угода про копалини: що пропонують США та Україна?

Коли Володимир Зеленський вперше запропонував обміняти військову допомогу США на рідкісноземельні метали, здавалося, що Київ знайшов спільну мову з Вашингтоном. Проте позиція Америки щодо угоди про мінерали викликала неабиякий резонанс. Читайте хронологію обговорення угоди про корисні копалини між США та Україною. Документ ще не підписано, і сторони продовжують працювати над ним, обмінюючись гучними заявами. В Україні є багатства, як-от літій, титан, нікель, графіт, кобальт та рідкісноземельні елементи. Однак оцінки природних багатств різняться, і невідомо, наскільки вигідним буде їхнє видобування. 3 лютого Дональд Трамп заявив, що хоче обміняти рідкісноземельні метали з України на військову допомогу США.  Він зазначив: "Ми говоримо Україні, що у них є цінні рідкісноземельні метали, я хочу, щоб Україна дала нам рідкісноземельні метали." Українська сторона стверджувала, що вже міркувала над цим питанням. В Офісі Президента нагадали, що у жовтні 2024 року Володимир Зеленський представив план перемоги, який включав пункт про обмін природних ресурсів на допомогу у війні. Зеленський наголосив, що мова йде про спільний видобуток копалин та американські інвестиції, а не про роздавання ресурсів. Україна прагне захистити свої ресурси від агресора, адже частина мінералів вже опинилася на окупованих Росією територіях. Скільки можуть коштувати корисні копалини України / Інфографіка...

Нова редакція угоди про корисні копалини: США хочуть 100% власності

Росія окупувала приблизно п'яту частину території України, включно з багатим на ресурси Донбасом. Адміністрація президента США Дональда Трампа прагне отримувати доходи від природних ресурсів на територіях України, звільнених від російської окупаці Про це йдеться в новому проєкті угоди із США, який отримало в розпорядження...

Українці за кордоном готують сотні акцій на підтримку України: розклад для Британії, США і Канади

Наближається третя річниця повномасштабної війни росії проти України. Це нагадування всьому світу, що боротьба за...

“Вирішать” без України? Діаспора в Канаді занепокоєна переговорами США та росії

Українська громада у Вінніпезі з тривогою сприйняла новину про переговори між США та росією, які...

Трамп стає на бік росії в питанні України: як світ реагує на зміну позиції США

Президент США Дональд Трамп своїми останніми заявами викликав широкий резонанс у міжнародних ЗМІ. Він звинуватив...

“Комік-диктатор” і “війна, яку не виграти”: Трамп знову атакує Зеленського

Президент США Дональд Трамп знову обрушився з критикою на Володимира Зеленського, назвавши його «диктатором без...

Трамп – про Зеленського, хто винен у війні, добрі наміри рф, гроші та вибори: головне

"росія хоче зупинити цю дикість, яка там відбувається", "росія здатна дуже швидко знищити українські міста...

Перемовини США та рф в Саудівській Аравії без України: підсумки та реакції

Сьогодні день відзначився напруженими дипломатичними подіями: у центрі уваги перемовини між офіційними делегаціями США та...

Українці в Канаді ризикують втратити візи через проблеми з паспортами

Тисячі українців, які знайшли притулок у Канаді після початку війни, ризикують залишитись без можливості продовжити...

Hutsul Coffee Factory: українська кав’ярня в Канаді, де панує тепло і традиції

Є щось особливе в тому, щоб насолоджуватися чашкою гарячого чаю чи кави в затишному місці,...

Подібне до цього
Схоже

Translate »