Безкоштовний Нью-Йорк: поради та хитрощі

Дата:

Хочете відвідати Нью-Йорк, але боїтеся високих цін? Не хвилюйтеся! Ми поділимося з вами секретами та хитрощами, які допоможуть вам заощадити під час вашої подорожі до Великого Яблука.

Happy Hours

Поїсти у Нью-Йорку дешево можна! Щодня, десь з 17:00 до 20:00 години (або з 16:00 до 19:00), багато барів та кафе пропонують спеціальні ціни на меню (так звані «щасливі години»). Це чудовий спосіб смачно перекусити, а іноді й повноцінно повечеряти, до того ж за мінімальною ціною.

Ось кілька закладів, де діє система Happy Hours:

  • Vinatería – щодня, з 16:00 до 19:00. Італійська та іспанська кухня.
  • Sanfords – щодня з 16 по 18. Тут можна скуштувати найсмачніші устриці.
  • The Highwater – з понеділка по п’ятницю, з 13:30 до 19:00. Коктейль-бар із легкою кухнею.
  • Bella Union – вівторок з 16:00 до 20:00. Обов’язково спробуйте тут місцеві бургери.
  • Dante West Village – щодня з 15:00 до 17:00. Цей заклад колись отримував нагороду “Кращий бар світу”.

Шопінг у Нью-Йорку

Походи по магазинам у Великому Яблуку — задоволення не з дешевих. У звичайних брендових магазинах ціни не є особливо бюджетними, а знижки з розпродажами далеко не такі постійні, як хотілося б. Однак вихід є! На Манхеттені та в Брукліні можна відшукати великі стокові магазини на кшталт JC Penney, Century 21, Marshalls та Target з широким вибором одягу від світових брендів та справді гарними знижками.

Процес покупки простий: заходиш на сайт магазину, знаходиш потрібну річ, перевіряєш її наявність, і якщо вона є приходиш і забираєш. Все!

Міський та громадський транспорт

Звичайно, їздити містом на таксі зручніше і швидше, але такий спосіб пересування дуже швидко «з’їсть» ваш бюджет. Краще буде придбати проїзний Metrocard та користуватися метро та автобусами. І не забувайте ходити пішки — не тільки заощадите, а й, можливо, натрапите на місця, які б пропустили, пересуваючись виключно на транспорті.

Або навпаки, не використовуючи метро, втратили б шанс відчути справжню естетику Нью-Йорка. Цікава архітектура, старовинні фотографії, картини школярів, музичний атракціон – це все про нью-йоркську підземку.

Купити проїзний можна на будь-якій станції метро, у туристичних офісах чи магазинах та кіосках.

NY City Pass

Перевірений спосіб заощадити — придбати сіті-пас. З ним вам буде відкритий безкоштовний (або майже безкоштовний) доступ до основних визначних пам’яток міста та оглядова автобусна екскурсія.

Музеї

Нью-Йорк може заслужено вважатися столицею музеїв, а те, що у багато з них можна потрапити безкоштовно, тільки додає йому популярності у туристів. Нью-Йоркські музеї можна умовно поділити на три типи:

Безкоштовні – плата за вхід відсутня. Це наприклад:

  • Музей мистецтв Бронкса, який постійно виставляє твори сучасного мистецтва. Тут також проводяться виставки сучасних концептуальних скульпторів та художників.
  • Латинська спільнота Америки — музей та бібліотека, присвячені іспанській, португальській та латиноамериканській культурі, а також мистецтву. Крім картин, тут виставлені скульптури, фотографії, текстиль, археологічні знахідки та інші історичні цікавості.

Музеї з рекомендованою пожертвою (необов’язкова плата за вхід, необхідно сплатити будь-який невеликий внесок):

  • Бруклінський музей мистецтв — один із найбільших. Найбагатші збори експонатів єгипетської культури та історії. Тут можна простежити всю історію мистецтва від давнини донині. Цілком безкоштовний вхід що першої суботи місяця
  •  Метрополітен-музей – must-see для всіх відвідувачів Нью-Йорка, навіть якщо ви від мистецтва нескінченно далекі. Величезна колекція регулярно оновлюється і репрезентує повний огляд історії мистецтва з усього світу: починаючи з стародавніх Китаю, Греції, Єгипту і закінчуючи сучасним мистецтвом приблизно до Другої світової війни.
  • Музей-студія в Гарлемі присвячений мистецтву авторів африканського походження як місцевих, так і зарубіжних, а також мистецтву, так чи інакше пов’язаному з «чорними» культурою та історією. Колекція складається з робіт XIX і XX століть, а також фотографій легендарного фотохудожника епохи Гарлемського Ренесансу Джеймса Ван Дер Зі. Повністю безкоштовний вхід – у неділю.
  • Sung Harbot Cuiturai Center & Botanical Garden. Колись ця територія на Статен-Айленді використовувалася як будинок для моряків, які вийшли на пенсію. Зараз це великий культурний центр, де проводять виставки та концерти та діють аж 9 ботанічних садів! І якщо за відвідування виставок та концертів беруть плату, то погуляти територією комплексу та ботанічним садам можна безкоштовно.

Музеї, що безкоштовні у певні дні (безкоштовний або рекомендований вхід у певні години на днях тижня). Серед найцікавіших:

  • Спільнота Ілюстраторів. У колекції представлено понад 2000 робіт зірок американської ілюстрації, а також проводяться тимчасові виставки, присвячені графіці та ілюстрації різних епох та народів.
  • Музей Вітні. Музей присвячений цілком і повністю американському мистецтву. В експозиції — близько 21-ї тисячі робіт понад 3-х тисяч авторів: картини, скульптури, інсталяції XX і XXI століття різноманітних напрямків (модернізм, соцреалізм, абстрактний експресіонізм, поп-арт, мінімалізм та інші).
  • Музей Гугенхайма. Чудовий музей мистецтва.

Не обов’язково бути мільйонером, щоб добре відпочити у Нью-Йорку. Місто може запропонувати безліч різних цікавих розваг, на які ви не витратите жодного цента.

Джерело:tripmydream.ua

Читайте також, Музеї, зоопарки та ботанічні сади Нью-Йорка: коли дітям можна йти безкоштовно

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Як працює Ukrainian Welcome Centre – “другий дім” для українців у Лондоні

Як це — залишити все, переїхати до іншої країни і знайти новий дім там, де...

Як святкують Великдень українці у Британії: традиції, що єднають

Великдень у Британії — це приклад того, як можна поєднати два світи, не втрачаючи жодного...

Історія американки, яка під час війни переїхала в Україну – допомагати дітям

23-річна Сара Слімп залишила безпечне життя в США, аби бути поруч із українцями у найскладніший...

Великдень з особливою місією: як зерно з Харківщини стало паскою аж у Нью-Йорку

У самому серці Нью-Йорка до Великодня спекли українські паски з особливим змістом — з борошна,...

Перший фестиваль українського танцю Shumka в Канаді: як це було

Коли мова йде про збереження культури за тисячі кілометрів від рідної землі — українці завжди...

Голос української моди в Лондоні: розмова з Костянтином Лєонтьєвим про London Fashion Day

Костянтин Лєонтьєв, дизайнер, продюсер, нетворкер, засновник Odessa Fashion Day та London Fashion Day, рушійною силою...

Новий український ресторан Sino відкривається в Лондоні

Українська кухня знову у центрі уваги британської гастросцени — і цього разу мова не про...

За що українців можуть депортувати зі США: головні причини

У квітні деякі українці, які перебувають у Сполучених Штатах за програмою Uniting for Ukraine, отримали...

Наш Великдень у Вінніпезі: як українці бережуть традиції за тисячі кілометрів

Чи можна перенести український Великдень за тисячі кілометрів — і зберегти дух свята? У Вінніпезі...

“Найбільше загинуло у тролейбусі – практично всі”, – ракетний удар по Сумах

13 квітня росія завдала ракетних ударів по Сумах. Під обстрілом опинився тролейбус з цивільними. Станом...

Подібне до цього
Схоже

Translate »