Один із парків Лондона назвали найбільш цінним, і ось чому

Дата:

Лондон – місто багатьох парків і зелених зон: від величезних зелених насаджень, як-от Гайд-парк чи Річмонд-парк, до всіх маленьких двориків і площ, усіяних по всьому місту. В поєднанні з давньої сучасною архітектурою і можливостями, які дає столиця Британії, це робить її неймовірним місцем для життя.

Велика кількість парків надзвичайно корисна не лише для нашого здоров’я, а й для економіки, пише the Standart. Звіт корпорації Лондонcького Сіті, яка володіє та управляє колосальними 11 000 зелених насаджень по всій столиці, показав, наскільки цінними є ці простори.

«Вартість» об’єктів була визначена їхньою «чистою вартістю природного капіталу», яка є екологічним показником, який враховує, як простір вловлює та зберігає вуглекислий газ, регулює забруднення повітря та шум, а також запобігає повеням. Іншими словами, вартість зелених насаджень набагато більше, ніж просто потенційна ціна землі, яку вони займають.

Загалом вартість об’єктів (зокрема таких, як Хайгейт-Вуд, Бернхем-Бічіс і Ешфорд-Коммон) оцінюється в 8,1 мільярда фунтів стерлінгів протягом наступних 50 років, або 282,6 мільйона фунтів стерлінгів щороку.

Було виявлено, що Еппінг-Форест – найбільша ділянка відкритої землі в Лондоні – отримала найвищу оцінку з точки зору «чистої вартості природного капіталу», екологічного показника, який враховує такі фактори, як уловлювання та зберігання вуглекислого газу, регулювання забруднення повітря та шуму та запобігання повеням.

фото: GETTY IMAGES

Однак міські сади — 200 невеликих об’єктів по всій площі Квадратної милі, включаючи церковні двори, площі, кишенькові парки та насадження автомагістралей — мали вищий сукупний бал.

Еппінг-Форест приваблює 10,5 мільйонів відвідувачів на рік, але Хемпстед-Хіт не відстає. Парк у північному Лондоні приносить 8,40 фунтів стерлінгів за кожен 1 фунт стерлінгів, витрачений на обслуговування, і приваблює близько 8,1 мільйона людей на рік.

За оцінками, за наступні 50 років користь для здоров’я та економіка від таких зелених насаджень, як Еппінг-Форест і Хемпстед-Хіт, перевищить 8 мільярдів фунтів стерлінгів.
фото: GETTY IMAGES

Але експертний аналіз попередив, що більшість природних середовищ існування перебувають у «помірному або досить поганому стані», тоді як більша частина північної частини лісу Еппінг, відомої як «Буферні землі», перебуває у «поганому стані». У звіті сказано, що їх цінність можна підвищити, заохочуючи їх використання для відпочинку, таких як групи прогулянок, «зелені спортзали» та плавання в природі чи просто неба.

Було також запропоновано побудувати велосипедні доріжки, щоб вони могли використовуватися для «активних подорожей» лондонцями, щоб дістатися до роботи та з роботи.

Це викличе особливу суперечку з багатьма користувачами Хемпстед-Хіт, які десятиліттями боролися за те, щоб обмежити доступ для велосипедистів, у результаті чого на території 277 гектарів на півночі Лондона було створено лише декілька схвалених велосипедних маршрутів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Українці в Канаді шукають термінової підтримки через закінчення CUAET

Чимало українців, які під час війни емігрували до Канади, втратили на батьківщині все через повномасштабне...

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Подібне до цього
Схоже

Translate »