Надішліть листівку королю: цікаві факти про традицію різдвяного листування у Британії

Дата:

Різдво є найбільшим та, мабуть, найулюбленішим святом у Великій Британії. І важливою частиною святкової традиції є обмін листівками через британську поштову службу Royal Mail, пише Opora.

Щороку у різдвяний період британці надсилаються мільйони листівок. Це також частина традиції: надсилаючи привітальні листівки родичам, друзям, сусідам і колегам, місцеві так виявляють свою повагу.

Хтось може вважати, що надсилання різдвяних листівок – це старомодно, але це невід’ємна частина тутешньої культури, яка символізує відкритість її жителів та прагнення поділитися радістю свята з іншими.

Привітайте тих, хто вам допоміг у новій країні

Не забудьте надіслати листівку зі словами подяки вашим спонсорам, незалежно від того чи живете ви зараз разом або вже мешкаєте окремо. Також це гарний привід написати іншим людям, хто був поруч та вас підтримував. Наприклад, волонтерам із місцевого хабу допомоги українцям, українській команді у кансілі, вашим викладачам англійської мови, колегам на роботі та іншим. Дотримання британських традицій допоможе вам швидко та стало інтегруватися до місцевої культури, а також покаже вашу повагу та вдячність британцям. Також це ефективний інструмент для налагодження міцних зв’язків та створення особистого нетворкінгу.

Звичай відправлення різдвяних листівок в Британії зберігається як важлива та цінна традиція, не зважаючи на технологічний прогрес. Ця традиція символізує бажання підняти настрій і показати турботу про близьких та друзів під час святкування Різдва

Щоб відправити листівку, скористайтесь послугами Royal Mail у зручний для вас спосіб. Перший варіант – відправити через червону поштову скриньку, яка є у всіх куточках Великобританії, а другий – безпосередньо у поштовому відділенні.

Листівку не завжди необхідно відправляти поштою, якщо це ваші колеги, з якими ви зутрічаєтесь на роботі або сусіди, то за бажанням можете вручити її особисто.

А ви знали, що ви можете привітати з Різдвом навіть королівську родину?

Тематика святкових листівок настільки популярна, що британці надсилають різдвяні привітання королівській родині і навіть декому щастить отримати привітання у відповідь. Листівку можна відправити як і королю Чарльзу (His Majesty The King, Buckingham Palace, London, SW11AA) так і принцу Вільяму та принцесі Кетрін (The Prince and Princess of Wales, Buckingham Palace, London, W8 4PU). Неодмінно спробуйте надіслати різдвяну листівку до Букінгемського палацу, і хто зна, можливо вам пощастить отримати привітання від короля. Це чудова ідея для проведення спільного часу з вашими дітьми.

Цікаві факти

Royal Mail, заснована 1516 року королем Генріхом VIII і отримала статус королівської. Саме королівська поштова служба у 30-их роках минулого століття запустила спеціальні двоповерхові червоні автобуси для доставки листів та посилок, які сьогодні стали справжньою візитівкою Великобританії.

Першу різдвяну листівку у Великобританії було відправлено у 1843 році засновником лондонського «Музею Вікторії та Альберта» із побажанням: «Благословенного Вам Різдва і щасливого Нового Року».

У Сера Генрі Коула було чимале оточення і він фізично не міг написати кожному привітання із Різдвом, тому доручив намалювати листівку, на якій в центрі була зображена щаслива родина, що святкує Різдво і бідняки, які отримують їжу та одяг, щоб нагадати своїм друзям про необхідність допомагати знедоленим в це свято. Згодом така форма привітання набула поширення і в теперішній час щороку в країні перед Різдвом надсилаються мільйони листівок.

Червоні поштові скриньки у Великобританії є іконічним символом поштового обслуговування, дизайн яких був запропонований ще у Вікторіанську епоху. Стандартний червоний колір та дизайн, розроблений Старішинею Гіббсом у 1866 році, залишаються незмінними упродовж століть. Ці поштові скриньки є не лише засобом відправлення листів, але й важливою частиною культурної спадщини та історії країни.

Сьогодні Royal Mail має одну з найбільших поштових мереж у світі з більш ніж 11 000 відділами по всій Великобританії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Голос української моди в Лондоні: розмова з Костянтином Лєонтьєвим про London Fashion Day

Костянтин Лєонтьєв, дизайнер, продюсер, нетворкер, засновник Odessa Fashion Day та London Fashion Day, рушійною силою...

Новий український ресторан Sino відкривається в Лондоні

Українська кухня знову у центрі уваги британської гастросцени — і цього разу мова не про...

За що українців можуть депортувати зі США: головні причини

У квітні деякі українці, які перебувають у Сполучених Штатах за програмою Uniting for Ukraine, отримали...

Наш Великдень у Вінніпезі: як українці бережуть традиції за тисячі кілометрів

Чи можна перенести український Великдень за тисячі кілометрів — і зберегти дух свята? У Вінніпезі...

“Найбільше загинуло у тролейбусі – практично всі”, – ракетний удар по Сумах

13 квітня росія завдала ракетних ударів по Сумах. Під обстрілом опинився тролейбус з цивільними. Станом...

Символ Лондона на межі змін: 25 років London Eye

Лондонське Око (London Eye), також відоме як Колесо Тисячоліття (Millennium Wheel), є одним із найвідоміших...

Де українцям шукати житло у США: найкращі ресурси та поради

Переїзд до Сполучених Штатів — це завжди виклик, особливо якщо це сталося раптово, як у...

Покинула роботу в Лондоні та повернулась до Києва: історія українки

Вісім років за кордоном, блискуча кар’єра у топових міжнародних компаніях і… несподіване рішення повернутися додому....

«Це ваш особистий код»: як писанка стала містком між Україною і Канадою

Чи може мистецтво об’єднувати людей, незалежно від їхнього походження? Безумовно. У Саскатуні жителі міста масово...

“Мистецтво не поза політикою”: українці в Лондоні й Чикаго блокують повернення росіян на сцену

Чи може сцена бути нейтральною, коли за лаштунками — війна? Поки росія руйнує театри й...

Подібне до цього
Схоже

Translate »