Надішліть листівку королю: цікаві факти про традицію різдвяного листування у Британії

Дата:

Різдво є найбільшим та, мабуть, найулюбленішим святом у Великій Британії. І важливою частиною святкової традиції є обмін листівками через британську поштову службу Royal Mail, пише Opora.

Щороку у різдвяний період британці надсилаються мільйони листівок. Це також частина традиції: надсилаючи привітальні листівки родичам, друзям, сусідам і колегам, місцеві так виявляють свою повагу.

Хтось може вважати, що надсилання різдвяних листівок – це старомодно, але це невід’ємна частина тутешньої культури, яка символізує відкритість її жителів та прагнення поділитися радістю свята з іншими.

Привітайте тих, хто вам допоміг у новій країні

Не забудьте надіслати листівку зі словами подяки вашим спонсорам, незалежно від того чи живете ви зараз разом або вже мешкаєте окремо. Також це гарний привід написати іншим людям, хто був поруч та вас підтримував. Наприклад, волонтерам із місцевого хабу допомоги українцям, українській команді у кансілі, вашим викладачам англійської мови, колегам на роботі та іншим. Дотримання британських традицій допоможе вам швидко та стало інтегруватися до місцевої культури, а також покаже вашу повагу та вдячність британцям. Також це ефективний інструмент для налагодження міцних зв’язків та створення особистого нетворкінгу.

Звичай відправлення різдвяних листівок в Британії зберігається як важлива та цінна традиція, не зважаючи на технологічний прогрес. Ця традиція символізує бажання підняти настрій і показати турботу про близьких та друзів під час святкування Різдва

Щоб відправити листівку, скористайтесь послугами Royal Mail у зручний для вас спосіб. Перший варіант – відправити через червону поштову скриньку, яка є у всіх куточках Великобританії, а другий – безпосередньо у поштовому відділенні.

Листівку не завжди необхідно відправляти поштою, якщо це ваші колеги, з якими ви зутрічаєтесь на роботі або сусіди, то за бажанням можете вручити її особисто.

А ви знали, що ви можете привітати з Різдвом навіть королівську родину?

Тематика святкових листівок настільки популярна, що британці надсилають різдвяні привітання королівській родині і навіть декому щастить отримати привітання у відповідь. Листівку можна відправити як і королю Чарльзу (His Majesty The King, Buckingham Palace, London, SW11AA) так і принцу Вільяму та принцесі Кетрін (The Prince and Princess of Wales, Buckingham Palace, London, W8 4PU). Неодмінно спробуйте надіслати різдвяну листівку до Букінгемського палацу, і хто зна, можливо вам пощастить отримати привітання від короля. Це чудова ідея для проведення спільного часу з вашими дітьми.

Цікаві факти

Royal Mail, заснована 1516 року королем Генріхом VIII і отримала статус королівської. Саме королівська поштова служба у 30-их роках минулого століття запустила спеціальні двоповерхові червоні автобуси для доставки листів та посилок, які сьогодні стали справжньою візитівкою Великобританії.

Першу різдвяну листівку у Великобританії було відправлено у 1843 році засновником лондонського «Музею Вікторії та Альберта» із побажанням: «Благословенного Вам Різдва і щасливого Нового Року».

У Сера Генрі Коула було чимале оточення і він фізично не міг написати кожному привітання із Різдвом, тому доручив намалювати листівку, на якій в центрі була зображена щаслива родина, що святкує Різдво і бідняки, які отримують їжу та одяг, щоб нагадати своїм друзям про необхідність допомагати знедоленим в це свято. Згодом така форма привітання набула поширення і в теперішній час щороку в країні перед Різдвом надсилаються мільйони листівок.

Червоні поштові скриньки у Великобританії є іконічним символом поштового обслуговування, дизайн яких був запропонований ще у Вікторіанську епоху. Стандартний червоний колір та дизайн, розроблений Старішинею Гіббсом у 1866 році, залишаються незмінними упродовж століть. Ці поштові скриньки є не лише засобом відправлення листів, але й важливою частиною культурної спадщини та історії країни.

Сьогодні Royal Mail має одну з найбільших поштових мереж у світі з більш ніж 11 000 відділами по всій Великобританії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Українці в Канаді шукають термінової підтримки через закінчення CUAET

Чимало українців, які під час війни емігрували до Канади, втратили на батьківщині все через повномасштабне...

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Подібне до цього
Схоже

Translate »