Українка Олена проживає з сім’єю вже більше двох років у Канаді. Вона ділиться у своєму блозі в Інстаграм про переїзд, материнство та виховання дітей.
Олена народила свою другого сина у Канаді, будучи вагітною вона розповіла про її досвід збереження вагітності до 12 тижня у Канаді та порівняла як це відбувається в українському пологовому.
Як реагують лікарі
Битує думка, що в Канаді ніхто не буде займатись вами, якщо термін вагітності менше ніж 12 тижнів. Пояснюють це тим, що природа краще знає як треба, і тут працює природній відбір.
Але на своєму досвіді Олена каже, що звернувшись до емьордженсі на 6-му тижні, реакція на її скарги була дуже професійна.
“Я отримала повне обстеження, мені зробили УЗД, взяли аналізи крові, записали до гінеколога, яка призначила додаткове УЗД на 8 тижні, щоб ще раз впевнитися, що все добре”.
Так, це не звично для нас, що ніхто не покладе вас на збереження, не перевірить рівень прогестерону, каже жінка.
“Тут не існує поняття «тонусу матки» і не призначать дюфастон чи утрожестан, які так полюбляють в Україні. Але це не означає що їм байдуже або що тут гірше, тут просто інакше, і діють тут відповідно сучасних протоколів доказової медицини”.
Українка каже: “Тобто коли є покази, лікарі реагують і не залишають вас без уваги, але в той самий час не роблять не потрібні призначення”.
З цього приводу підписники Олени залиши коментарі під її дописом на цю тему:
nelly_moros пише:
“Була на 8 неділі вагітності в emergency, бо були мажучі виділення. Я так вмію себе накрутити, а ще й не виходило 3+ роки, то я там була буквально через 15 хвилин як помітила. В мене взяли кров на ХГЧ, зробили УЗД, все питали чи хочу я водички, чаю чи може заморожений фруктовий лід) також записали на прийом до гінеколога. Я ще й від себе сходила та зробила УЗД в приватній клініці. Також не побачила, щоб віднеслися до моєї проблеми несерйозно, чи просто послали додому без ніяких обстежень”.
ivankalifeinpics пише:
“Для мене було шок що тут ношпа заборонена, а у нас її призначають вагітним.
Ділиться своїм досвідом вагітності нижче у коментарях на Platform of Ukraine.
Читайте також, “Я мама-біженка”: що відчуває українка в Канаді.