Не робіть так: 5 основних помилок у вивченні англійської мови

Дата:

Англійська мова стала невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Чимало ресурсів звідусіль обіцяють швидкі результати за короткий термін.

Але чи так це реально – швидко вивчити англійську мову? І яких помилок варто уникати? Про це розповідає школа Green Forest.

Пам’ятайте перше правило для швидкого вивчення англійської – приділяйте час мові щодня. Візьміть це за звичку – і більше вам ніколи не доведеться змушувати себе.

Не запам’ятовуйте велику кількість слів

Згідно з дослідженнями, дорослий носій англійської мови знає десятки тисяч слів, але потребує тільки три тисячі з них для вільного спілкування та читання більшості літератури англійською мовою. Так і з будь-якою іноземною мовою: для вільного спілкування та читання будь-якої сучасної літератури нам необхідна всього лише пара тисяч слів. Тому вивчати тонну слів геть не варто.

Звичайно, якщо ми говоримо про спеціалізовану літературу й особливу тематику, вам знадобитися особливий словниковий запас. Також якщо ви прагнете до написання дисертацій або наукових робіт, ваш словниковий запас буде відрізняться від лексики того, хто вивчає англійську тільки для подорожей або ж для можливості підтримати бесіду на побутовому рівні.

Green Forest радить використовувати додатки (Memrise, Quizlet, Busuu), які допоможуть не тільки підібрати найуживаніші слова, але і швидко вивчити англійську. Більшість додатків ґрунтує своє навчання на прослуховуванні, запам’ятовуванні та повторенні слів і пропозицій, а це чудовий спосіб приділяти час мові щодня.

Не намагайтеся зубрити граматику

Усі ці артиклі, винятки, незліченна кількість часів… Граматика – це важливо, але чи потрібно завчити всі часи і застосовувати герундій, щоб спілкуватися про ваш улюблений фільм або ж розповісти другу про вашу останню поїздку?

Для вільного спілкування вам всього лише варто мати граматичний фундамент, зазначають викладачі. Тож якщо ваша основна мета – це вивчити англійську швидко, не зациклюйтеся на граматиці. Особливо якщо граматика і запам’ятовування правил не ваш коник, залиште герундій до кращих часів.

І не забувайте робити нотатки. Пишіть щодня те, що здалося вам новим, те, що ви б хотіли запам’ятати і використовувати в майбутньому. Як не крути, граматика – це фундамент кожної мови.

Мовні курси не є запорукою успіху

А це, можливо, одна з найпоширеніших помилок всіх учнів на курсах. Не сподівайтеся, що курси для швидкого вивчення англійської допоможуть вам підвищити ваш рівень мови за два місяці.

Коли ми вивчаємо мову, всім нам потрібен учитель, але не думайте, що він або вона зможе виконати вашу роботу за вас. Учитель спрямовує вас, але навряд чи він здатний вкласти англійську у ваш мозок.

Ваша самостійна робота – це 90% успіху. Ваші невдачі – це результат поганої підготовки. Це ви вчите мову і тільки ви відповідальні за ваш прогрес.

Не обмежуйтеся тільки тією інформацією, що дають вам на курсах. Вивчайте мову самостійно, знайдіть друзів з іншої країни, пишіть тексти англійською та дивіться фільми і серіали.

Не забувайте про аудіювання

Більшість учнів приділяє величезну увагу читанню і записуванню англійських слів, тому що наша основна мета – це вміння читати, писати і говорити англійською мовою. Але ми часто забуваємо, що прослуховування текстів англійською мовою дає нам можливість сприймати мову на слух. Впевнена, що багато людей, які вивчають будь-яку іноземну мову, переконається в тому, що розуміти мову і говорити нею – не завжди йдуть рука об руку.

Іноді ми можемо зловити себе на думці, що з легкістю говоримо мовою, але ніяк не розуміємо носія мови. Саме тому постійне прослуховування пісень та подкастів, перегляд фільмів чи серіалів такі необхідні для розуміння усної мови та акцентів.

Не бійтеся робити помилки

Не існує людей, які не роблять помилки. Повірте, ніхто з носіїв мови не посміється з вашої англійської, а навпаки, допоможе і підкаже, як правильно вимовляти ті чи інші слова.

Пам’ятайте – на помилках вчаться. Дозвольте собі помилятися, адже не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Якщо у вашій мові або письмі багато недоліків і ви їх розумієте і коригуєте надалі, це ще один крок до успіху.

Читайте також: 5 найкращих подкастів, які допоможуть новачкам у вивченні англійської

Джерело: Green Forest

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Українці в Канаді шукають термінової підтримки через закінчення CUAET

Чимало українців, які під час війни емігрували до Канади, втратили на батьківщині все через повномасштабне...

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Подібне до цього
Схоже

Translate »