Грошові перекази з Британії в Україну: найвигідніші способи

Дата:

Як найвигідніше переводити фунти в Україну для подальшої конвертації в гривню? Наприклад, якщо вам потрібно оплачувати комунальні вдома або потрібно зробити велику покупку.

Кількома способами поділилась відома Facebook-блогерка під нікнеймом Українка у Великобританії. За її словами, вона користувалась всіма наведеними нижче способами.

За її словами, найвигідніший варіант – курс від 49.7 до 50.

«Знайти людину, якій потрібні фунти, і вона має гривню, яку він охоче вам обміняє. Зрозуміло, що тут треба «довіряти, але перевіряти», краще зустрітися з людиною особисто тощо. Тоді курс коливатиметься від 49,5 до 50,0 на даний момент. Я переважно змінювала так по 49.7 – 50.0, і це був найвигідніший варіант. Мені пощастило, я фактично публічна людина, мені довіряють і мені змінюють без проблем та на відстані», – розповіла блогерка.

«Наші люди люблять готівку, але якщо на вашій картці в Британії кровно зароблені фунти, то ви без проблем можете їх перераховувати, і ні у вас, ні в одержувача жодних проблем не буде. Якщо ви звичайно не перераховуєте мільйони, але суми до 5-10 тисяч фунтів повинні проходити нормально».

В іншому випадку, за словами жінки, ви можете зняти готівку в банкоматі, чи отримати готівку в касі банку з паспортом.

«Я отримала 1500 фунтів без проблем. Мене спитали, навіщо мені стільки кешу. Я чесно сказала, що потрібна гривня у моїй країні, і для того, щоб отримати гривню, мені потрібний британський кеш. Не впевнена, що касир банку в’їхала в цю схему, алепісля слів «треба в Україну» зазвичай у британців додаткові питання зникають.

В Україні в різних банках є ліміти на перекази, вивчайте їх, найдивніший ліміт у Приватбанку – 29 999 грн за один переказ, але їх можна робити поспіль, доки не заблокують картку, якщо якась нездорова сума»., – розповіла блогерка.

Другий за вигідністю варіант, за словами українки, – отримати гривню за курсом мінфіну (на момент допису (1 травня) – 49.55, – ред.). Надіслати кошти безпосередньо на вашу картку в грн через SWIFT переказ.

«Розповім на прикладі монобанку. Відкриваєте програму, у новому дизайні вибираєте картку, далі:

  • Реквізити картки
  • За реквізитами з-за кордону
  • Валюта фунт стерлінгів
  • SWIFT
  • Там буде великий IBAN і SWIFT code.

Далі у вашому британському банку вам потрібно відкрити обліковий запис, який дає змогу переказувати закордон. Або є банки, де можна робити перекази swift і без відкриття додаткового рахунку, вам краще прочитати на сайті вашого банку.

Наприклад:

  • HSBC GLOBAL MONEY ACCOUNT – відкрити миттєво можна через програму, якщо у вас вже є рахунок.
  • Barclays та Santander начебто не треба спеціального рахунку, але краще уточнити.

Далі, за інструкцією вашого банку, ви відправляєте фунти на реквізити української картки (див. вище на прикладі monobank), чекаєте 1-2 дні та вуаля – ви отримуєте суму на ваш рахунок. У HSBC немає комісії на SWIFT платежі, monobank/privatbank також немає комісії на прийом. Таким чином, станом на 1 травня можна так відправити 100 фунтів та отримати 4955 гривень за 1-2 дні на ваш рахунок.

Підваріант другий Б- якщо у вас є рахунок у фунтах (наприклад, банки OTP, ПУМБ), робіть Свіфт переклад з вашої британської карти (див. пояснення вище). І отримаєте фунти без комісії на ваш рахунок. І потім фунти можете виводити на гривневу картку при необхідності за курсом мінфіну.

Третій варіант – крос курс через єврову чи доларову картку – так можна отримати гривню десь 49.06-49.1.

В українському банку (приват, моно тощо) відкриваєте картку в доларах або євро (миттєво, без комісій та проблем). Отримуєте такі ж реквізити, як і у варіанті 2 (ревізити картки – SWIFT).

Через британський банк, наприклад, HSBC global account конвертуєте фунти у євро (на сьогодні курс 1.16). Тобто перекладаєте 100 фунтів у 116 євро і відправляєте ці євро на єврову картку в Україні. Приходить рівно 116 євро без комісій (пробувала на карті monobank). За потребою можете потім переказувати євро в грн на картку і розплачуватись, де вам треба.

Четвертий варіант – сторонні програми, електронні інституції та ін. Наприклад, wise, paypal, paysend, transfergo і тд.

Ці програми беруть комісію, але надсилати максимально легко і приходить миттєво. Курс 48 і нижче виходить

П’ятий варіант – p2p перекази. Це переказ безпосередньо з карти на карту.

Як зробити (на прикладі monobank): у старому дизайні (не знайшла кнопку у новому дизайні) поповнити свою картку з іншої картки. Там вводите дані вашої британської карти, переказ приходить миттєво, але є комісія 1.8% у монобанку, курс виходить 48 з гаком. Це тільки, якщо вам терміново прямі гривні потрібні.

Шостий варіант – Western Union, Ria перекази тощо. У Western Union можуть бути великі комісії та невисокі ліміти, тому вивчіть додатково.

Переваги – немає крос курсу, отримаєте на сьогодні по 49.55. Мінус – не у всіх банках можна відкрити рахунок у фунтах».

Раніше Українцям встановили ліміти на перекази між картками: які обмеження у ПриватБанку та monobank.

Джерело: Українка у Великобританії

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Українці в Канаді шукають термінової підтримки через закінчення CUAET

Чимало українців, які під час війни емігрували до Канади, втратили на батьківщині все через повномасштабне...

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Подібне до цього
Схоже

Translate »