Три галузі, де ChatGPT особливо корисний

Дата:

Чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT особливо корисний для працівників трьох конкретних галузей, і це не лише ІТ. Про це сказав генеральний директор OpenAI Сем Альтман під час подкасту Білла Гейтса «Unconfuse Me», пише CNBC.

За його словами, йдеться про сфери кодування, освіти та охорони здоров’я.

Альтман зазначив, що сучасні системи ШІ «безумовно не можуть виконувати цю роботу» за людину. Але в цих трьох галузях працівники можуть отримати вигоду від використання чат-бота.

Ось, чим саме може допомогти чат-бот, з аргументами голови OpenAI та інших експертів:

  • Кодування 

ChatGPT може допомогти програмістам завершити роботу в три рази швидше, ніж зазвичай. Система може допомогти в таких завданнях, як перевірка написаного коду на наявність помилок, написання тестів, відповіді на запитання програміста і навіть генерування нового коду повністю самостійно, додав він. Але кодери повинні діяти обережно та ще раз перевіряти все, що говорить чат-бот.

Також бізнесмен вважає, що використання ШІ не лише збільшить продуктивність, а й дасть працівникам більше вільного часу, ніж писати програмний код вручну з нуля.

  • Освіта 

Очільник OpenAI поділився, що ChatGPT може значно полегшити життя працівникам у сфері освіти. Наразі системи ШІ можуть допомогти вчителям розробити навчальний план або персоналізовані плани уроків. Вони також можуть заощадити час вчителів, виконуючи за них різні адміністративні завдання, як-от надсилання нагадувань.

Вам також може бути цікаво: Білл Гейтс дав прогноз, як штучний інтелект змінить життя людей уже за 5 років

Чат-бот також може бути корисним для вивчення нових мов або програм репетиторства для студентів у віддалених і недостатньо забезпечених регіонах. Але батьки та вчителі повинні нагадувати учням ніколи не покладатися виключно на штучний інтелект, бо він може помилятись.

  • Охорона здоров’я 

Третя галузь, яку назвав Альтман, це охорона здоровʼя. За його словами, технологія в цьому напрямі ще розвивається, але в майбутньому вона справді може допомогти.

Чат-бот OpenAI вже пройшов іспит на медичне ліцензування в США, хоча експерти попереджають, що схильність системи до помилок робить її малоймовірною для більшості пацієнтів у найближчому майбутньому. Але інструменти штучного інтелекту можуть принести користь лікарям, слугуючи цифровим помічником, який допомагає виконувати трудомісткі адміністративні завдання, як-от оформлення страхових документів, заявив торік президент Американської медичної асоціації Джессі Еренфельд.

Крім того, ШІ-інструменти можуть аналізувати дослідження та узагальнювати історії хвороби пацієнтів, окремо відзначила AMA минулого року.

Білл Гейтс у своєму блозі повідомив, що деякі фармацевтичні компанії використовують ChatGPT для автоматизації частини процесів відкриття та дослідження нових ліків. Альтман погодився з думкою Гейтса про те, що ШІ знадобиться для розвʼязання медичних проблем, від яких страждають найбідніші, зокрема йдеться про малярію. Але зазначив, що ця технологія лише в зародковому стані.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Перший українець у США: підкорив Аляску та став легендою Америки

Уявіть собі Сан-Франциско кінця 19 століття. На головній вулиці, Market Street, відбувається зухвале пограбування. Жертвою...

Зеленський не дає гарантій безпеки Москві 9 травня

Президент України Володимир Зеленський різко розкритикував оголошене Володимиром Путіним "триденне перемир'я" на Дні пам'яті та...

“Окупована спадщина”: яким буде Всесвітній день вишиванки 2025

У 2025 році День вишиванки — одне з найтепліших та найвизначніших українських свят — відзначатиметься...

США та Україна підписали історичну угоду про надра: що передбачає документ

На тлі затяжної війни та критичної потреби в інвестиціях Україна і США уклали історичну угоду...

Секрети LinkedIn: як привернути увагу британських рекрутерів

LinkedIn став ключовою платформою для професійного нетворкінгу та пошуку роботи, особливо у Великій Британії, де...

Три роки неволі: у Лондоні проведуть акцію за звільнення українських полонених

Українські військовополонені та зниклі безвісти перебувають у російському полоні вже третій рік. Цієї неділі українці...

Українські працівники в США втрачають роботу через рішення Трампа

Поки війна змушує українців шукати прихисток по всьому світу, політичні зміни у США ставлять під...

У Британії вимагають постійного статусу для українців: ініціатива в парламенті

Без визначеного статусу багато родин у Британії опинилися на межі втрати житла, роботи й стабільного...

Що робити, якщо ви втратили PR-картку за межами Канади?

Втратити PR-картку під час подорожі може стати серйозною перепоною для повернення до Канади звичними видами...

Зустріч Зеленського та Трампа у Римі: ключові моменти

26 квітня президент України Володимир Зеленський та президент США Дональд Трамп провели коротку зустріч у...

Подібне до цього
Схоже

Translate »