Життя в Канаді “дорожче”, ніж очікувала більшість іммігрантів: опитування

Дата:

8 з 10 іммігрантів, які прибули до Канади протягом останнього десятиліття, кажуть, що життя тут «дорожче», ніж вони очікували, згідно з новим національним опитуванням, пише Наш Ванкувер.

За даними опитування, проведеного компанією Leger, 84% іноземців, які переїхали до Канади, погодилися з тим, що життя в країні «значно» або «деякою мірою» дорожче, ніж вони уявляли собі до імміграції. При цьому лише 2% опитаних вважають, що вартість життя «дешевша», ніж вони думали спочатку.

Це не надто приємна новина для новоприбулих, враховуючи, що 7 з 10 опитаних назвали економічний аспект як основну причину приїзду до Канади. Майже половина (45%) респондентів вказали на можливості здобуття освіти, а 18% – на возз’єднання сім’ї.

Інфляція є головною причиною занепокоєння для обох груп (34% для канадців та 29% для новоприбулих), за нею стан охорони здоров’я назвали другою за значенням проблемою для жителів Канади (для 17% місцевих та для 11% новоприбулих), доступність нерухомості (10 та 15%, відповідно), а також економіка та робочі місця (6 та 19%, відповідно).

Така сукупність факторів є неабиякою проблемою для влади, яка прагне впоратися зі зростаючою недоступністю канадського життя, яке, на думку багатьох громадян, підживлює масштабна імміграція останніх років.

Частка іммігрантів у країні неухильно зростає, а чисельність населення країни перевищила 40 млн осіб.

За даними недавнього опитування Postmedia-Leger, половина канадців вважає, що в країні надто багато іммігрантів порівняно з 21% у січні 2023 року. Примітно, що майже половина (42%) новоприбулих також згодні з тим, що нинішній рівень імміграції є нестійким і створює навантаження на соціальні служби та інфраструктуру, а також викликає проблеми з доступністю.

«Для боротьби з зростаючою думкою про те, що, можливо, слід скоротити кількість іммігрантів, які допускаються до Канади, всі рівні влади мають зосередитися на доступному житлі, робочих місцях та економіці , а також на стані охорони здоров’я для всіх канадців, включаючи новоприбулих», – прокоментувала Ліза Ковенс, старший віце-президент компанії Leger.

Нещодавно влада Канади оголосила, що вперше у своїй історії планує встановити обмеження на кількість тимчасових мешканців. Це стосуватиметься іноземних студентів, а також іноземних працівників і шукачів притулку.

Попри посилення економічних труднощів останнє опитування показало, що переважна більшість новоприбулих (82%) почуваються бажаними гостями в країні, і майже три чверті (74%) вважають, що вони добре інтегровані в канадське суспільство. 60% вважають себе канадцями.

Опитування також показало, що між канадцями та недавніми іммігрантами посилилися розбіжності з приводу очікувань новоприбулих та їхньої культурної асиміляції після прибуття до Канади.

Хоча більше половини іммігрантів (52%) вважають, що їх слід заохочувати «зберігати та розвивати свою власну культурну та релігійну самобутність», під час опитування населення загалом цей рівень підтримки знижується вдвічі (26%).

Сьогодні більше половини (55%) громадян Канади підтримують думку про культурну асиміляцію, згідно з якою новоприбулі мають «прийняти широкі основні цінності та традиції та залишити елементи своєї культурної ідентичності, які можуть бути несумісними».

Більше чотирьох із десяти новоприбулих (42%) вважають, що «різноманітність, безумовно, є сильною стороною Канади», тоді як близько чверті (24%) громадян вважають так само. Стільки ж канадців (21%) дотримуються протилежної думки: різноманітність може «створювати проблеми» та породжувати напруженість усередині країни. З цим згодні менше десятої частини іммігрантів (7%).

Раніше повідомлялось, що Канада підвищує плату за обробку імміграційних заявок.

Джерело: Наш Ванкувер

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Депортація мігрантів зі США: чи загрожує це українцям?

На тлі новин про початок масової депортації іммігрантів зі США багато українців могли також замислитися, чи не...

Подібне до цього
Схоже

Translate »