Чому варто вивчати англійську з носієм мови

Дата:

Більшість українців вивчали англійську мову в школі, але мало хто може підтримати навіть елементарну розмову. Єдине, що пам’ятають всі: London is the capital of Great Britain.

Чому так відбувається?

Одна з причин – неефективна методика викладання. Школярі годинами зубрити таблицю неправильних дієслів і граматичні правила, що вбиває будь-який інтерес до мови.Набагато ефективніше було б дати учням можливість спілкуватися з носіями мови на цікаві для них теми.Це б не лише мотивувало їх до вивчення англійської, але й допомогло б їм оволодіти мовою на практичному рівні.

Чому займатися з носіями важливо

Ті, для кого англійська рідна, говорять сучасною живою мовою. Саме вона потрібна для спілкування із бізнес-партнерами, подорожей, роботи, самоосвіти.

Якщо ви володієте англійською мовою на рівні Intermediate – заняття з носієм те, що вам потрібно. Ви зможете отримати безцінний досвід володіння сучасною мовою, опануйте природний акцент.

Але робити це потрібно після того, як ви вивчите достатньо основні граматичні правила.

Навіщо потрібно спілкуватися з носіями мови? Уявіть, що довелося навчати іноземця своїй рідній мові.

Скільки існує всяких тонкощів, пояснення яких ви не знайдете в жодному підручнику. Завдання не з простих, але результат вартий зусиль.

Виділимо лише деякі плюси занять із носієм мови.

  1. Активне зростання словникового запасу. Спілкуючись із носієм, ваш лексикон постійно розширюватиметься. Від репетитора ви дізнаєтесь і сленгові слова, і популярні скорочення, і навіть слова паразити. Перший день в англомовній країні не буде для вас шоком. Так ви зможете краще розуміти носіїв мови і навіть трохи ближче дізнаєтесь про їх менталітет. Зі своїм викладачем ви будете просто балакати на багато тем, тим самим стирається кордон між процесом навчання і приємним проведенням часу. Таке важко уявити при академічному навчанні. Хоча якраз за живого спілкування напрацьовуються навички, необхідні для впевненого володіння іноземною мовою.
  2. Постановка природного акценту. Акцент носіїв англійської мови залежить від країни та регіону, національності та навіть соціального статусу. Спілкуючись з носієм, ви дізнаєтеся, як правильно наголошувати в словах, переймете його природний акцент і зможете позбутися акценту, характерного для жителів країн Східної Європи. Освоївши живе звучання слів під час розмови з викладачем, ви легко зможете спілкуватися з іншими носіями мови. Вас не будуть просити повторити одну і ту ж фразу кілька разів через неправильну вимову.
  3. Подолання мовного бар’єру. Це поширена проблема, коли люди, які вивчають іноземну мову, розуміють її, але нічого не можуть відповісти. Недостатньо завчити напам’ять граматичні правила, важливо набуті знання застосовувати на практиці. З носієм мови вам не вдасться побудувати діалог, якщо ви не змусите себе говорити. День за днем у вас буде все краще виходити, незабаром ви зможете повністю подолати мовний бар’єр і почнете спілкуватися англійською без сорому.
  4. Вивчення менталітету мешканців різних англомовних країн.Вивчення мови з носієм передбачає спілкування на різні цікаві теми, зокрема культуру ваших країн, а також особливості менталітету. Це знадобиться вам у закордонних поїздках. Навіть якщо ви ніколи не побуваєте в Англії чи США, нова інформація завжди корисна для розширення кругозору.
  5. Дружба. Нерідко трапляється, що іноземний учитель та його учні стають друзями. Ви багато спілкуватиметеся і зможете швидко зрозуміти, чи збігаються ваші цінності, чи однаково ви дивитесь на світ. Нові знайомства – це завжди цікаво, а часом корисно.
  6. Набуття впевненості у собі. Ви можете знати теоретичні правила англійської мови, але чи зможете пояснити, куди вам потрібно їхати водієві таксі в Англії, замовити собі їжу в номер або розповісти про симптоми хвороби лікарю за кордоном? Практика зовсім не те саме, що теорія. Спілкуючись із носіями мови, ви знайдете впевненість у собі. Тепер вам не страшні закордонні поїздки, ні переговори з іноземними партнерами.

Не думайте, що розмова з будь-яким іноземцем, який розмовляє англійською, буде корисною для вивчення мови. Людина повинна мати багатий словниковий запас і висловлюватися правильно.

Джерело: Nextlevel.

Читайте також, англійська для переговорів: ключові фрази.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Біля Ізюма загинув сапер-доброволець із Британії

Він не був українцем за паспортом, але за покликом серця став на захист України. 40-річний...

Українці в Лондоні готують контрпротест проти російського “побєдобєсія” 9 травня

У п’ятницю, 9 травня, українська громада вийде в центрі Лондона на контрпротест проти чергового прояву...

Саскачеван урізає допомогу українським біженцям: що зміниться

У Канаді поступово зменшують підтримку для тих, хто втікав від російського вторгнення. Влада Саскачевану вирішила...

Викрадене дитинство: Лондон вимагає повернення українських дітей

"Кожна викрадена дитина — це викрадене майбутнє". В Палаті лордів офіційно стартувала масштабна кампанія #ReturnTheStolenChildren...

Як українці в Торонто відзначатимуть День вишиванки: головні події

У самому серці канадського мегаполіса українці готуються до свята, що об'єднує не тільки нації, а...

Українські військові зірвали оплески на параді в Лондоні (фото, відео)

Під оплески натовпу й погляди британських політиків — українські захисники пройшли центральною вулицею Лондона, нагадуючи...

Як українці в Британії можуть перевірити статус заявки на продовження візи за UPE

Із травня по червень 2025 року візова служба Великої Британії (UKVI) очікує рекордну кількість звернень...

Перший українець у США: підкорив Аляску та став легендою Америки

Уявіть собі Сан-Франциско кінця 19 століття. На головній вулиці, Market Street, відбувається зухвале пограбування. Жертвою...

Зеленський не дає гарантій безпеки Москві 9 травня

Президент України Володимир Зеленський різко розкритикував оголошене Володимиром Путіним "триденне перемир'я" на Дні пам'яті та...

“Окупована спадщина”: яким буде Всесвітній день вишиванки 2025

У 2025 році День вишиванки — одне з найтепліших та найвизначніших українських свят — відзначатиметься...

Подібне до цього
Схоже

Translate »