Чотири прості способи заощадити при плануванні подорожі в 2024 році

Дата:

Взимку саме час почати планувати свої подорожі упродовж року. Сайт із бронювання подорожей Hopper дав п’ять простих порад для бронювання подорожей на 2024 рік, щоб допомогти вам планувати більш розумно та економити на поїздках цього року.

  1. Плануйте подорожі в будні

Ціни на авіаквитки і проживання в готелях завжди дорожчі у вихідні та святкові дні, адже саме тоді у найбільшої кількості мандрівників є можливість відправитися в міні-відпустку або ж відвідати родичів.

Тож для мандрівників, які можуть гнучко вибирати час перельоту, рейси в середині тижня – це простий спосіб заощадити в середньому 45 доларів США на квитку, або близько 15%. Неділя буде найдорожчим днем тижня для відправлення в подорож, і зазвичай це напружений день в аеропортах, оскільки мандрівники повертаються додому після вихідних.

Для міжнародних мандрівників, які прямують у далекі поїздки, не дивіться на відправлення в п’ятницю чи суботу, натомість спробуйте розпочати мандрівку на початку тижня.

В Європі найдорожче літати в п’ятницю і суботу, тоді як в середу-четвер ціни дешевші в середньому на 4%. Тим часом, в Південну Америку найкраще вилітати в понеділок, коли квитки можуть бути дешевше на 9%, а в Азію – в середу/неділю, коли квитки дешевші на 6%.

Для мандрівників, які бронюють житло, пропуск вихідних може запропонувати величезну економію від дорогих тарифів на готелі. Мандрівники, які зареєструються в п’ятницю чи суботу та залишаться до неділі, сплатять 20% – 23% надбавки за найдешевший день тижня для реєстрації.

  1. Подорожуйте в найдешевші місяці

Подорожуйте в січні/лютому замість пікових місяців весняних канікул. Ціни на подорожі в січні та лютому, як правило, найнижчі в році, оскільки американці закінчують сезон дорогих і насичених подорожами відпусток і ще не бронюють поїздки на новий рік. Авіакомпанії, готелі та багато постачальників послуг знижуватимуть ціни в січні та лютому, щоб спонукати мандрівників здійснити подорож. У середньому мандрівники заощадили 30% або 92 долари США на квитку на авіаквитку, подорожуючи в перші два місяці року, а не в березні та квітні, які є піковими місяцями подорожей на весняних канікулах.

Те саме стосується поїздок у вересні/жовтні замість пікових літніх місяців. Червень-серпень є одними з найбільш завантажених місяців для подорожей всередині країни або за кордоном. Оскільки влітку школи закінчуються, люди користуються канікулами, і мільйони мандрівників вирушають у відпустку у найтепліші місяці року. Ціни досягають піку зі спекою в середині літа та падають із наближенням початку осені.

Ціни на житло, незалежно від того, чи то готель, чи оренда житла, будуть схожі на ціни на авіаквитки. Якщо ви хочете побувати в розкішному готелі з обмеженим бюджетом, шукайте доступні ціни на проживання в лютому або подумайте про відвідування у вересні чи жовтні, коли ціни, ймовірно, знову впадуть.

  1. Стежте за цінами та бронюйте в потрібний час

Почніть стежити за цінами на внутрішні рейси принаймні за 3-4 місяці до планованого вильоту. Ціни будуть часто змінюватися, але в середньому знижуватимуться приблизно за 1-2 місяці до вильоту.

Шукайте бронювання за 1-2 місяці до дати від’їзду! Не чекайте надто довго, щоб забронювати, ціни можуть зрости майже вдвічі за останні 3 тижні перед вильотом.

Мандрівники, які прямують до інших регіонів світу, можуть розраховувати на бронювання за 3-6 місяців до вильоту, щоб отримати найкращі ціни.

Щодо готелів, то вони часто знижують ціни на номери за останні кілька днів перед реєстрацією, особливо у великих містах, де мандрівники мають багато варіантів проживання за схожими цінами та з подібними зручностями. Якщо можете почекати, бронюйте номери в останню хвилину, щоб отримати найнижчі ціни на номери у великих містах. Приготуйтеся бути гнучкими щодо місця проживання в районі та типу номеру, який ви бронюєте, оскільки найкращі ціни будуть на номери, які залишаться відкритими за 48 годин до реєстрації.

  1. Придивіться до альтернативних напрямків

Так звані Destination Dupes називають одним з головних трендів в подорожах в 2024 році. Надивившись минулого літа на переповнені вулиці багатьох популярних міст на кшталт Риму, Барселони, Парижа або Дубровника, багато туристів починають замислюватися про альтернативи, щоб уникнути натовпів, а заодно і отримати більш вигідні пропозиції.

Тому якщо відвідування якогось конкретного міста або країни не є мрією всього вашого життя, за яку ви готові викласти будь-які гроші, можливо варто проявити гнучкість і підшукати менш розкручені, але не менш красиві та цікаві місця.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Українці в Канаді шукають термінової підтримки через закінчення CUAET

Чимало українців, які під час війни емігрували до Канади, втратили на батьківщині все через повномасштабне...

Призупинення U4U в США: посол назвала альтернативну програму для українців

У Сполучених Штатах функціонують дві програми, що надавали можливість українцям отримати дозвіл на легальне перебування...

Доля українців у руках Трампа: що буде далі з біженцями у США

Політика президента Дональда Трампа щодо імміграції тримає в невизначеності тисячі українців, які знайшли тимчасовий прихисток...

Історія Кейт Коваль – української зірки баскетболу, яка емігрувала до США

Ім'я Катерини (Кейт) Коваль стає все більш відомим у світі американського жіночого баскетболу. Уродженка Києва...

Ексдипломат США навчає українців англійської: його враження та поради

Колишній американський дипломат Джон Гамільтон, який 28 років працював у Державному департаменті США, безкоштовно викладає...

“Диктаторів треба перемогти”: ексдепутат парламенту Британії приєднався до ЗСУ

Колишній депутат британського парламенту приєднався до Українського інтернаціонального легіону, щоб допомогти у боротьбі з росією....

США хочуть, щоб Україна провела вибори

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна провела вибори, можливо, до кінця року, особливо, якщо Київ зможе...

Американці, які живуть у Канаді відмовляються від громадянства США

Понад десять років уродженець Вісконсіна Дуглас Коугілл допомагав американцям у Канаді розібратися зі складною процедурою...

Віза до Британії: українським біженцям дозволили бути спонсорами для своїх дітей

Відсьогодні уряд Солученого Королівства дозволив українським біженцям бути спонсорами для своїх неповнолітніх дітей, які народились...

Українцям, які прибули до Канади за CUAET, краще переходити на інші візи – ЗМІ

Конгрес українців Канади попереджає, що багато з 300 тисяч українців, які прибули до країни за...

Подібне до цього
Схоже

Translate »