Як справи з безпекою на вулицях Лондона? Служба столичної поліції зафіксувала зростання рівня злочинності у місті за останні три роки. В яких районах краще бути уважнішими, пише The Standard.
Отже, найкримінальнішим виявився Вестмінстер, де розташовані одні з найпопулярніших пам’яток Лондона: будівля парламенту, Вестмінстерське абатство, Букінгемський палац та Оксфорд-стріт. З 2021 року тут стався 304 681 злочин, причому більшість із них були пов’язані з крадіжками. Також поширені були випадки насильства та злочинів, пов’язаних із наркоторгівлею.
У середньому на 1 тисячу осіб у Вестмінстері припадає 1169 злочинів. Тож туристам варто бути в центрі столиці вкрай обачними зі своїми речами.
До трійки “лідерів” цього негативного рейтингу увійшли також Камден (582 злочини на 1 тис. осіб) та Кенсінгтон та Челсі (546 злочинів на 1 тис. осіб). Найпоширенішим видом порушення у цих районах також стали крадіжки — багато в чому через те, що тут мешкає багато заможних громадян та багато популярних серед туристів місць.
Крім того, небезпечними визнали боротьбу Іслінгтон (463 злочини на 1 тис. осіб), Хакні (449), Хаммерсміт і Фулем (445) і Саутварк (439).
Як вберегтися від кишенькових злодіїв
Спробуйте використовувати сумку на поясі з надійною блискавкою для зберігання грошей та документів. Також бажано пакувати не цінні речі поверх цінних у сумці. А якщо ви з рюкзаком, то краще несіть його попереду, коли спускаєтесь у метро.
Якщо можете залишити в номері цінні речі та великі суми готівки, краще зробіть це. Готельні сейфи значно надійніші за сумочки та кишені.
Будьте готові до всього і створіть резервні копії файлів документів на своєму телефоні. Краще заздалегідь увімкніть відстежування телефона з іншого пристрою. Якщо подорожуєте із валізою або рюкзаком можна використати маленькі гаджети для стеження, наприклад, AirTag. Так буде простіше знайти ваші речі за геолокацією.
Раніше назвали найнебезпечніші станції Лондонського метро
Джерело: The Standard