Блогерка KarissaEats у своєму Instagram подорожує різними містами, де відвідує популярні й цікаві заклади. Зокрема, вона здійснила гастрономічну подорож найстарішими закладами Нью-Йорка, пише NV.
Насамперед, вона зайшла у Fraunces Tavern, де зустріч з історією міста перепліталася з ароматами стародавніх рецептів. На думку міських істориків, саме це місце є найстарішим з діючих ресторанів Великого Яблука, який був побудований приблизно в 1720-х роках.
На другому поверсі будівлі, над рестораном, розташовано музей, у якому дбайливо зібрано свідчення багатої історії цього незвичайного будинку.
Крім розповідей про славне минуле, ви можете насолодитися чудовим сніданком, яким славиться Fraunces Tavern, а також прекрасним вибором пива і віскі.
Там вона спробувала яйця в паніровці за 16 доларів і курячий пиріг за 29 доларів. Загалом частування закладу їй сподобалося.
Далі вона вирушила в Katz’s Delicatessen. Кожен у Нижньому Іст-Сайді на Мангеттені, напевно, чув про цю знамениту закусочну: тут роблять найкращі в місті сендвічі з пастрамі.
Історія Katz’s Delicatessen починається 1888 року, коли заклад «Ісландські брати» об’єднався з сім’єю Кац, після чого назва змінилася на Iceland and Katz, а потім — просто на Katz’s. Ця єврейська закусочна розташувалася на жвавому місці, на вулиці Ludlow поруч із Національним театром.
Нині, щоби потрапити до закладу, потрібно вистояти кілька годин у черзі, отримати квиток і потім очікувати на своє замовлення.
Знаковою стравою, яку тут варто спробувати (що і зробила блогерка), є величезний бутерброд із пастрамі за 30 доларів.
«Не сендвіч, а досвід!», — зазначила дівчина, куштуючи мегабутерброд.
Завершила кулінарну пригоду вона в P. J. Clarke’s. Цей домашній бургер-бар не можна віднести до найстаріших закладів нью-йоркського громадського харчування, але з історичного погляду він, безумовно, гідний потрапити до десятки історичних барів Великого Яблука.
P. J. Clarke’s починався в 1884-му році з пабу, орієнтованого на ірландських іммігрантів. У суворі часи Сухого закону тут нишком розливали скотч і джин. Швидше за все, саме з цієї причини бар і завоював серця знаменитих письменників і музикантів того часу.
Тут блогерка насолоджувалась улюбленим бургером Нат Кінг Коул за 24 долари.
Читайте також: У США показали фільм про найвідоміший український ресторан Veselka
Джерело: NV