10 помилок, яких варто уникати новоприбулим у Канаді

Дата:

Початок нового життя в Канаді може бути водночас захопливим і складним. CIC News розповідає про найпоширеніші помилки, яких краще уникати охочим влаштувати своє життя у країні кленового листа.

Переїзд до Канади може бути нервовим для новачків, оскільки вони прибувають на незнайому територію і стикаються як з культурними непорозуміннями, фінансовими помилками тощо. Автори дають кілька порад, як полегшити адаптацію в новій країні та досягнути успіху.

Помилка 1: Недооцінка погоди в Канаді

Погодні умови в Канаді зазвичай дещо екстремальні в різні сезони та провінції, і мігрантам з тепліших країн може були спершу складно. Тому новачки повинні переконатися, що вони належним чином підготовлені до кліматичних умов, з якими вони зіткнуться.

Помилка 2: Незнання особливостей

Значна пастка, з якою стикаються багато новоприбулих і яка може вплинути як на їхній спосіб життя, так і на перспективи працевлаштування в Канаді, пов’язана з наслідками відсутності ретельного вивчення конкретної провінції чи міста, куди вони приїдуть.

Хоча багато новачків можуть зрозуміти деякі узагальнення про життя в Канаді в цілому, важливо також розуміти, що кожна провінція та територія Канади є унікальними. Від різних можливостей працевлаштування до унікальних систем освіти та програм охорони здоров’я (докладніше про це пізніше), новачки повинні знайти час, щоб провести детальний і цілеспрямований пошук того, як виглядає життя в їхній конкретній провінції.

Помилка 3: Затримка у створенні фінансової основи

Важливо переконатися, що ви встановили правильні фінансові блоки для себе та вашої родини, а також переконатися, що цей процес розпочато на ранній стадії. Іншими словами, оскільки канадська банківська система для новачків у Канаді може відрізнятися від тієї, до якої ви звикли у своїй країні, невідкриття рахунку в канадському банку або належне розуміння кредитної системи на ранній стадії може бути шкідливим.

Помилка 4: Незнайомство з канадськими нормами праці

Канадська культура на робочому місці дуже відрізняється від реальності в багатьох інших країнах, особливо тих, що знаходяться за межами Північної Америки. Наприклад, є специфічне резюме в канадському стилі, яким новачкам рекомендується керуватися при пошуку роботи.

До теми: Як правильно скласти резюме в Канаді: основні поради

Нетворкінг також є важливою частиною пошуку роботи в Канаді. Тому одна з сфер, у якій багато новачків до Канади вагаються, — це неправильна оцінка нюансів професійного етикету на робочому місці та спілкування в Канаді.

Помилка 5: Нехтування перевагами підвищення рівня освіти

Значною частиною комфортного життя, особливо в новій країні, є професійне зростання та розвиток. Таким чином, упускати можливості підвищити кваліфікацію або отримати кваліфікацію, яка може покращити вашу працевлаштування, є помилкою, якої всі новачки в Канаді хочуть уникати.

Незалежно від того, чи це передбачає навчання в школі, пошук нової кар’єри чи запис на програму переходу, є багато способів, як новачки можуть покращити свою працевлаштування та просуватися вперед у своєму прагненні до кращого життя в Канаді.

Помилка 6: Недостатнє дослідження варіантів житла

Кожна провінція/територія Канади має унікальний ринок житла. Поспішне укладення довгострокових угод про оренду або купівлю без вивчення різних громад у вашому пункті призначення та розуміння місцевих ринків нерухомості може мати довгострокові негативні наслідки.

Помилка 7: Не налагоджуєте місцеві зв’язки

Подібно до того, як нетворкінг важливий для працевлаштування новоприбулого в Канаді, створення мережі підтримки у вашій місцевій громаді корисне як для особистого зростання, так і для професійних можливостей.

Нехтування цим завданням може значно ускладнити адаптацію до нового оточення та створення комфортного способу життя у новому домі.

Помилка 8: Невчасно стали на медичний облік

Кожна провінція та територія має власну систему охорони здоров’я, і, хоча деякі органи місцевого самоврядування вимагають від новоприбулих чекати, перш ніж отримати доступ до державної медичної допомоги, усі канадські уряди рекомендують новоприбулим отримати приватне медичне страхування якомога швидше після прибуття до Канади.

Якщо цього не зробити, новачки можуть заплатити значну ціну за медичне обслуговування зі своєї кишені, яку багато людей не можуть собі дозволити одразу після прибуття в нову країну.

Помилка 9: Ранні непотрібні витрати

Уникати надмірних початкових фінансових витрат за рахунок розуміння вартості життя та мудрого планування бюджету є ключовим фактором для комфортного життя новачка в Канаді. Навчання заощадженням та інвестуванню може бути ключовим для досягнення цієї мети.

Помилка 10: не звертати уваги на доступну підтримку поселення

Часто турбуючись про те, щоб створити хорошу основу для себе та своїх сімей, багато новоприбулих втрачають цінні, часто безкоштовні ресурси, спеціально розроблені для того, щоб допомогти новачкам адаптуватися до нового життя в Канаді.

Багато безкоштовних послуг з поселення, доступних по всій країні, часто залишаються невикористаними новоприбулими, які відповідають вимогам.

Наприклад, послуги з поселення, що фінансуються федеральним урядом Канади – Службою імміграції, біженців і громадянства Канади (IRCC) – доступні лише для постійних жителів, біженців, осіб, які перебувають під захистом, і деяких тимчасових мешканців.

Ці служби поселення допомагають новоприбулим у різних сферах, від мовної підготовки та медичних/соціальних послуг до пошуку роботи та загальної допомоги в працевлаштуванні.

Читайте також: 4 міста в Канаді, які нагадують Європу

Джерело: CIC News

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Поділитись:

Підписка

Популярне

ГОЛОВНЕ

Цифровий нотаріат: нова послуга МЗС для українців у світі

Відтепер українці в 40 країнах світу можуть оформити довіреність чи інші нотаріальні документи через дипустанови,...

Консульське обслуговування для українців у Монреалі: дата прийому в липні

Українці Квебеку можуть отримати важливі послуги без поїздки до Оттави – 5 липня у Монреалі...

Wimbledon: найкращі місця, де дивитися просто неба у Лондоні

Готуйте улюблений сендвіч, наповнюйте келих Pimm’s і ловіть сонце: з 30 червня Вімблдон повертається —...

Українцям у Британії дедалі частіше відмовляють у притулку

Все більше українців отримують відмову у наданні статусу біженця. Як повідомляє The Guardian, причина –...

Як українцям у Британії захистити свої права у разі дискримінації

Навіть у країні з усталеними правозахисними традиціями, як-от Британія, українці стикаються з упередженим ставленням, бюрократією...

Множинне громадянство: ризики для українців в окупації та за кордоном

Новий закон про множинне громадянство, який Верховна Рада ухвалила в червні, викликав бурхливу реакцію серед...

Укрпошта відкриває 4 хаби в США та обіцяє швидшу доставку

Укрпошта підписала стратегічну угоду з Поштою США, яка відкриває нові двері для українців по обидва...

Українка про навчання у США: вступ до університету, виклики і стиль життя

Переїзд до США заради освіти – мрія багатьох українців. Але що насправді чекає там на...

У Канаді відкрили перший український мурал (фото)

У канадській провінції Манітоба з’явився мурал, що став емоційним містком між українцями та канадцями –...

Фільм про жінок у війську “Куба й Аляска” зірвав овації на Sheffield DocFest

Серед вибухів і втрат, коли біль стає буденністю, а страх — фоном, народжується справжнє сестринство....

Подібне до цього
Схоже

Translate »